​ביובית חניונים - בר צבי


יש לא מעט דברים שיכולים לגרום לחורף להיות מהנה: התכרבלות בפוך, שוקו חם בכוס חיבוק וסרט טוב בטלוויזיה, כשבחוץ הגשם סוער.

ביובית חניונים - לחניון פתוח גם בחורף

אבל יש גם דברים שהעונה הקרה מביאה איתה, והם לא מענגים יותר מידי: הרגע הזה שמישהו משפריץ עליך עם האוטו כשאתה הולך ברחוב, כשהמטריה מתהפכת מהרוח החזקה ומשאירה אותך ללא מחסה, וגם – הצפות. הצפות בכל מקום בין פגעי מזג האוויר, וכמה שמנסים להימנע מהן – זה פשוט לא הולך. הדבר חמור במיוחד כשמדובר במקומות נמוכים. מי שהבית שלו הוצף והוא ממוקם במקום נמוך – מכיר היטב את הבעיה הזו: כיצד לעזאזל מעלימים את המים שנכנסו הביתה, והורסים כל חלקה טובה? ומה קורה כשמדובר בחניון שהוצף כולו? הפתרון פשוט: ביובית חניונים.

לשאוב הכל ולהשאיר יבש

חניונים מוצפים הם בעיה לא קטנה. לרוב מדובר במקומות תת קרקעיים, ואין לאן להזיז למשם את המים. כאשר מזמינים ביובית חניונים פותרים את הבעיה בקלות וביעילות. למעשה, מדובר בפתרון לשלל בעיות, ולא רק לימות החורף. בעזרת הביובית, ניתן לשאוב מים של הצפה ולהשאיר ללקוחות חניון יבש, מה שמשאיר את העסק מתפקד, את הלקוחות שממשיכים להגיע ובינינו – גם הופך אותם ללקוחות מרוצים, שכן אין הורס ערבי בילוי מלהגיע לחניון בבגדים חגיגיים, לגלות שהוא מוצף ולהצטרך לחנות רחוק וללכת ברגל עד למקום היעד, תוך הירטבות עד לעצמות והרס הבגדים בערב סוער.
הצפות יכולות להיגרם בחניון גם בשל סתימה של בור הניקוז, ולא רק בזכות הגשם. גם כאן נתקלים הבעלים בבעיה חמורה, שכן כיצד פותחים סתימה בבור ניקוז, הנמצא במקום מאוד מאוד נמוך? גם כאן – את הפתרון מספקת הביובית. עם כזו המותאמת לחניונים ומקומות נמוכים, מצליחים אנשי המקצוע לפתוח את הסתימה. הריח הרע המאפיין חניונים שבור הניקוז שלהם נסתם – נעלם, והמקום מפסיק להיראות עכור ומטונף.

 

משאית שפותרת בעיות

אז מהי אותה ביובית חניונים שפותרת את הבעיות בקלות כה רבה? מדובר למעשה במשאית גדולה ועליה מיכל ענק, המחוברים אליה צינורות רבים. הצינורות הללו מוכנסים לתור הבור הסתום היוצר את הבעיה ומחדירה לתוכו אוויר בלחץ מאוד חזק. הלחץ הזה יוצר ואקום המזיז את הלכלוך מהמקום, וכך למעשה משתחררת הסתימה הבעייתית. כן, זה לא סתם נשמע לכם דומה למקרים בהם יש לכם סתימה בשירותים ואתם משתמשים בפומפה.
למעשה – מדובר באותה הפעולה בדיוק. ולאן נעלמת הטינופת שסתמה ויצרה את כל הבלגן? ובכן, היא נשאבת לתוך המשאית, שלא במקרה מורכב עליה מיכל גדול מאוד – הוא אוגר בתוכו את כל מה שיוצא מהבורות השונים וסותם אותם. אם פעולת הוואקום אינה מספיקה, ביובית חניונים בעלת פתרון: בעזרת אותם צינורות גדולים וארוכים היא מזרימה לתוך הבור מים בלחץ אדיר. לא משנה כמה זמן הדבר ייקח – בסופו של דבר הלכלוך ישתחרר, בין אם בזכות לחץ אוויר או לחץ מים. לאחר מכן מופרדים השמנים שבסתימה לנוזלים הרגילים, וכל פסולת מגיעה לאתר אליו היא צריכה להגיע.

בר צבי ביובית לחניונים
שימוש בשיטה הזו מבטיח לכם חניון ללא הצפות וללא סתימות, כך שהעסק יתפקד כרגיל גם בימות החורף, המועדים לפורענות והצפה. חברת בר צבי – ביובית הקיימת מעל ל-25 שנה,מעניקה ללקוחותיה שירות עם איכות ועומדת לרשותם בכל זמן שהם זקוקים לה. במידה ונתקלתם בהצפה או לחילופין – אתם חוששים שבור הניקוז של החניון שלכם נסתם – אתם מוזמנים להתקשר ונציגינו יגיעו בתיאום. השירות שמעניקה החברה מתאים הן לחניונים ציבוריים והן למקומות פרטיים, ומבטיח מקום נקי, ללא ריחות לא רצויים.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק