​ביובית בתל אביב- בר צבי

ביובית בתל אביב בעיר הגדולה והתוססת

העיר תל אביב היא העיר השנייה בגודלה בישראל. זוהי עיר שאפשר למצוא בה הכל. העניין הזה מתבטא, כמובן, גם בתחום הבניין: בניינים חדשים- למסחר, למגורים ולתעסוקה- נבנים כל העת, לצד שימורם של בניינים ישנים, שהינם לעיתים בני יותר ממאה שנה. ככל שהבניין ישן יותר, ישנו סיכון להופעתן של בעיות שונות- טיח מתקלף, בעיות במערכת החשמל ובעיות בצנרת. הבעיות בצנרת יכולות להיות פשוטות יחסית, כמו בעיה בלחץ המים, אך הן יכולות להיות גם חמורות יותר, כמו סתימה בצינור הראשי של הבניין. עבור מצבים מהסוג השני, יהיה צורך להזמין ביובית בתל אביב, על מנת שזו תפתור את הבעיה.
 

מה שצריך לדעת על ביובית

 
הביובית היא משאית, אשר מכילה ציוד מיוחד לשאיבת ביוב שעלה אל פני השטח. במקביל, הביובית יכולה לנקות את קווי הצנרת במים, על ידי שימוש בלחץ גבוה. הביוביות מגיעות במגוון גדלים, בהתאם לתנאי השטח בו צצה הבעיה- מערכת ביוב של בניין של עשרים קומות תצריך משאית גדולה יותר, מאשר צנרת של בית פרטי. בנוסף, ישנן גם ביוביות נמוכות, אשר מותאמות לשאיבת מים ושפכים ממקומות נמוכים, שהגישה אליהם היא מעט יותר בעייתית, כגון מקלטים. הביוביות פזורות היום בכל רחבי הארץ, כך שתושבי תל אביב, בעת הצורך, יזמינו ביובית בתל אביב, לפתרון מגוון בעיות בצנרת.
 

גם לבורות ספיגה ביובית פתרון מושלם

 
לעיתים נדמה לנו, כי בורות הספיגה, אותם בורות שמכילים בתוכם את השפכים השונים, עברו מן העולם. למרות שמדובר במפגע תברואתי וסביבתי, הרי שעדיין ישנם היום בורות ספיגה כאלו. בורות אלו יימצאו בבניינים ישנים או במקומות בהם ישנה בנייה בלתי חוקית (כזו שמונעת את חיבורם לתשתית הביוב המוכרת). במצבים כאלו, ישנו צורך לרוקן את בור הביוב אחת לתקופה, כדי שימשיך למלא את תפקידו. השאיבה מתבצעת על ידי ביובית בתל אביב, אשר מפנה את השפכים שהצטברו אל אתרים המטפלים בפסולת מסוג זה. הפינו חשוב כדי למנוע בעיות תברואתיות וסביבתיות, אשר יכולות לצוץ מהצפה של הביוב מבור הספיגה.
 

איך להזמין את הביובית המתאימה?

 
ישנן כמה דרכים לבצע את העבודה של ביובית בתל אביב, כך שחשוב להתאים את הביובית לסוג הבעיה בפניה אתם ניצבים. בעת הזמנת הביובית, חשוב שתתארו במדויק, ככל האפשר, את הבעיה המופיעה אצלכם- את מיקום הבעיה, כמה זמן היא נמשכת, כמה שפכים כבר יצאו החוצה, האם הבעיה היא ממקור אחד או מכמה נקודות ועוד. התיאור המדויק הזה יאפשר לבעלי המקצוע להתאים את הציוד הנכון לטיפול בבעיה שלכם- גודל המשאית, אורך וקוטר צינורות השאיבה והשטיפה, ציוד נלווה כמו מצלמות לצילום פנימי של הביוב ועוד. עם ציוד מתאים, תוכלו לקבל שירות מהיר יותר ומקצועי יותר, כך שלאחר הטיפול, תוכלו להרגיש הקלה אמיתית.
 

כל מה שדרוש לצנרת שלכם

 
בר צבי ביובית מעניקה שירותי ביובית מהירים, יסודיים ומקצועיים לכל סוגי קווי הצנרת. מעבר לכך, היא מעניקה שירותים נוספים, שחיונים לתפקודה התקין של מערכת הביוב שלכם- למשל, התקנת מז"ח. מז"ח (מונע זרימה חוזרת) הוא אביזר, שתפקידו למנוע את חזרתם של מים בצנרת מהמקום ממנו הם באו. לעניין זה ישנה חשיבות תברואתית ראשונה במעלה. ישנה דרישה, על פי החוק, לבדוק את מצבם של המז"חים אחת לשנה, על מנת לגלות בעיות פוטנציאליות במתקן הזה. בנוסף, אנחנו גם מעניקים שירותים של בדיקתוהחלפת קווי צנרת וביוב ובנוסף, אנו גם מסוגלים לאתר נזילות- תקלה אשר יכולה להקפיץ את חשבון המים שלכם.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק