​ביובית ברחובות - בר צבי

 

במהלך השימוש היומיומי שלנו באביזרים הסניטריים, יכולות לצוץ תקלות שונות, כמו למשל סתימה או דליפה מהצנרת.

 

למה צריך שירותי ביובית ברחובות

יש תקלות פשוטות יחסית, אשר ניתן לפתור אותן באמצעים ביתיים, או כאלו שניתן להשיג ברשתות השיווק. לעומת זאת, ישנן תקלות חמורות יותר, אשר לא ניתן לפתור באמצעים ביתיים. מדובר, למשל, בפיצוץ של הצנרת הראשית. במצבים כאלו, ישנו צורך להזמין ביובית ברחובות. ביובית היא משאית ביוב, אשר מצד אחד שואבת את הביוב שעלה כלפי מעלה ומצד שני מסוגלת לשטוף את קווי הצנרת, על מנת להוריד מהם לכלוך שיכול להצטבר לכדי סתימה רצינית. הביובית היא מהעזרים הנפוצים בעולם האינסטלציה.
 

שירות יקר, מחיר זול

 
הצנרת היא תשתית חיונית בבניין, כך שתקלה בצנרת במקום מסוים משפיעה גם על מקומות אחרים בצנרת- למשל, בעניין זרימת המים או בעניין ריח רע, שיוצא מפתחי הכיורים. השירות שמעניקה ביובית ברחובות הוא שירות יקר ערך, אך לא כזה שעולה הון תועפות- תמורת כמה מאות שקלים, תוכלו להזמין אליכן לבניין משאית ביוב גדולה, המכילה צינור לשאיבת הביוב וציוד נוסף (כגון מצלמות, חומרים לקטילת שורשים הנמצאים בביוב ועוד), שנחוץ על מנת לפתור את הבעיה שנוצרה בביוב. כאשר מדובר בבניין משותף, הרי שהמחיר יכול להתחלק בין הדיירים, כך שתמורת מחיר סמלי, ניתן לדאוג לתקינות הצנרת לאורך זמן.
 

שאיבת בורות

 
סוג שירות נוסף שמעניקה ביובית ברחובות הוא שאיבה של בורות, הכוללים בתוכם פסולת שיש לפנות. בעניין הזה, ניתן למצוא שני סוגים של בורות. סוג אחד הוא בורות להפרדת שומן- שומן הוא אחד הגורמים המרכזיים לסתימת הצנרת. על מנת לוודא שהוא לא חודר לשם, מפרידים את השומן משאר הביוב הזורם לצנרת. סוג שני של בורות הוא בורות ספיגה- ישנם מקומות שלא מחוברים לרשת ביוב, אף על פי שבניית בורות ספיגה אסורה בחוק. לבורות הללו יש קיבולת מוגבלת ואם לא דואגים לרוקן אותם בזמן, הרי שהביוב העודף יכול ליצור נזקים סביבתיים ותברואתיים חמורים.
 

טיפול מונע

 
לא צריך לחכות עד שהביוב מציף את הרחוב, כדי להזמין ביובית ברחובות. ניתן להזמין את הביובית גם לשם תחזוקה סדירה של קווי הצנרת. תחזוקה כזו כוללת שטיפה של קווי הצנרת במים בלחץ גבוה, אשר מסיר מדפנות הצנרת לכלוך שעלול ליצור חסימה עתידית. בד בבד, ניתן גם לצלם את קווי הביוב, על מנת לאתר בעיות פוטנציאליות בטרם עת- סדקים זעירים, שורשים שעלולים לחדור אל תוך הצנרת ועוד. הפעילות הזו צריכה להתבצע אחת לכמה זמן, כאשר את המינון המדויק יקבעו אנשי המקצוע, על סמך מצבה של הצנרת ועל סמך היקף השימוש בה (צנרת ישנה של בניין רב קומות תהיה מועדת יותר לבעיות מאשר צנרת חדשה של בית פרטי).
 

בר צבי ביובית - תמיד לשירותכם

 
כאשר הביוב מציף את האזור, אין זמן להתמהמה ולהתחיל לחפש ביובית- הזמן הקצר מחייב אותנו להזמין במהירות רק את מי שבאמת יכול לעזור לנו לפתור את הבעיה כגון אינסטלטור ברחובות בדיוק במצבים כאלו, אתם יכולים לסמוך על בר צבי ביובית, אשר יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, במהירות ובאמינות בלתי מתפשרת. הביוביות של בר צבי לטפל בהיקפי צנרת שונים, על ידי שימוש בביוביות בגדלים שונים. מעבר לשירותי ביובית, אנו גם עוסקים בשחרור סתימות, באיתור נזילות, בתיקון והחלפת צנרת שעבר זמנהוכן בהחלפת קווי ביוב, שאיבת ביוב. אצלנו, אין לכם את הסכנה שתיפלו על חאפר, כמו שאתם רואים לפעמים בתוכניות הטלוויזיה. בחירה בבר צבי ביובית היא בחירה בטוחה.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק