​ביובית בלוד - בר צבי

כשאנחנו חושבים על אינסלטורים, אנחנו חושבים על בעלי המקצוע שמגיעים אלינו הביתה, מתכופפים לארון של הכיור במטבח ופותחים סתימה עקשנית שמחכה לה בתוך הצנרת.

 

ביובית בלוד הפתרון לנזילות גדולות

מה שאנשים לפעמים שוכחים, או לא יודעים, הוא שהאינסטלציה כוללת פעולות נוספות, אשר מתרחבות אל מחוץ לתחום הביתי. ישנן חברות, אשר מעניקות שירותי משאית ביוב (ביובית) במקומות שונים בארץ- ביובית בלוד, ביובית בבאר שבע ועוד. הביובית היא אותה משאית גדולה, שאנחנו רואים לעיתים ברחוב, עם הצינור שמשתלשל לו אל תוך הביוב.
 

מהי הביובית בלוד?

הביובית, כשמה כן היא, מיועדת לטפל בבעיות שונות שצצות במערכת הניקוז של הבניין או של הרחוב. זוהי למעשה משאית גדולה, אשר מסוגלת לקלוט שפכים שפורצים החוצה, בהיקף משתנה- בהתאם לגודל המשאית. כאשר ישנה הצפה בביוב, בין אם בגלל סתימה ובין אם בגלל כמו גדולה של מי גשמים, ביובית בלוד מגיעה אל מקום האירוע, בודקת את מקור הסתימה, שואבת את השפכים העודפים ולאחר מכן מטפלת במקור הבעיה. הטיפול יכול להתחלק לשני סוגים: טיפול בצנרת לשם השבחתה או החלפתה בצינורות חדשים וחזקים יותר. טיפול בטיב הצנרת יכול לכלול שטיפת הצנרת בלחץ מים גבוה, כדי להסיר שומן שנדבק לדפנות הביוב. הוא יכול לכלול גם טיפול בשורשים שחדרו לביוב ושיצרו סתימה.
 

פעילות מונעת

ניתן להשתמש בשירותיה של ביובית בלוד לא רק לשם טיפול במקרים של הצפות, שהם מקרים המחייבים טיפול דחוף. ניתן להזמין את הביובית גם לשם טיפול תקופתי- בטיפול התקופתי, ניתן לבדוק את מצב הצנרת, לשטוף את קווי הביוב ולהעניק טיפול במידת הצורך. טיפול בבעיות שונות שהן עוד קטנות ועוד לא מסוגלות ליצור בעיה ממשית בצנרת, היא קלה וזולה יותר, בהשוואה להזמנת ביובית בשעת צרה. שימוש נוסף למשאית הביוב הוא ריקון בורות מסוגים שונים אחת לתקופה, כאשלו מגיעים אל קצה יכולת הקיבול שלהם. מדובר כאן בעיקר בבורות שומן ובבורות ספיגה (שלמרות מה שנדמה, הם עדיין כאן איתנו, בעיקר ביישובים לא מוכרים).
 

ביובית  לכל מקום

לעיתים, הביובית שנצטרך להזמין תהיה מה שנקרא: "ביובית נמוכה". ביובית בלוד שהינה ביובית נמוכה, היא ביובית שערוכה לשאיבת מים ושפכים ממקומות נמוכים- מקלטים, חניונים ומרתפים. מקומות אלו מצויים אל מתחת לפני הקרקע והם יכולים לעיתים לצבור נוזלים עודפים, כתוצאה מתקלה כלשהי. כאן, בניגוד לפריצה המתרחשת בקו ביוב עילי, לשפכים אין מקום שממנו הם יכולים להתפרץ ולהתפזר. במצב כזה, עמידתם של השפכים במקום לאורך זמן עלולה להוביל ליצירת מפגע בריאותי קשה, שלא לדבר על הריח הלא נעים בעליל שנוצר בעקבות כך. מצד שני, מאחר ומדובר במקומות נמוכים, הרי שהגישה של המשאיות הסטנדרטיות היא קשה יותר. כאן נכנסות לתמונה הביוביות הנמוכות, שבשל גובהן הנמוך, מסוגלות להגיע אל מקור הבעיה ולטפל בו, בדיוק כמו ביובית מהסוג הנפוץ.
 

שירותי ביובית בראש שקט עם בר צבי ביובית

חברת בר צבי ביובית ערוכה להעניק שירותי ביובית יסודיים ומקצועיים למגוון לקוחות באזור שבין ירושלים להרצליה. שירותים אלו ניתנים על סמך נסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה, יחד עם הציוד המשוכלל ביותר שקיים בתחום. הטיפול של בר צבי ביובית בצנרת כולל כמה שלבים: צילום קווי מים, הקמת ביוב בשיטות מתקדמות וכן שיקום הביוב, גם במקרים קשים. השירות שלנו ניתן לאורך שעות רבות במהלך היום, לא כולל ימי שבת וחגים. כשהביוב עולה על גדותיו וגם לצורך שמירה עליו, אל תהססו להזמין עוד היום את שירותי הביובית של בר צבי ביובית. 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק