​אינסטלטור במבשרת ציון - בר צבי

על מנת שהבית שלנו ייתן לנו את ההרגשה ביותר שישנה, ישנו צורך שהמערכות הבסיסיות ביותר- מערכת החשמל ומערכת האינסטלציה- יעבדו כמו שצריך.

 

שירותי אינסטלטור במבשרת ציון 


אנו אומנם לא מקדישים מחשבה רבה על המערכות הללו כשהן מתפקדות, אך כשאחת מהן עושה לנו בעיות, אנו נזכרים עד כמה הן חיוניות לנו ועד כמה הן הופכות את החיים שלנו לקלים ולנעימים יותר. אם, למשל, אנו מתגוררים במבשרת ציון ויש לנו בעיה עם לחץ המים  בברזים, או שיש לנו סתימה קשה בכיור של המטבח, אנחנו נזמין אינסטלטור במבשרת ציון, על מנת שיתפור לנו את הבעיה. לעיתים, כשמדובר בתקלה גדולה מאוד, כגון פיצוץ צנרת הביוב, המענה מצד האינסטלטור חייב להיות מיידי.
 

אילו שירותים מעניק אינסטלטור במבשרת ציון?

אינסטלטור במבשרת ציון הוא בעל הידע והכלים לבצע שורה של תיקונים במערכת הצנרת הביתית או של הבניין שלנו- התקנת נקודות אינסטלציה חדשות, החלפת ברזים וצנרת, וויסות לחץ המים בברזים, פתיחת סתימות, טיפול בנזילות ועוד. את הפעולות השונות הוא מבצע באמצעות ציוד, שמשתכלל במרוצת השנים: בעבר, על מנת לבדוק את מקורה של סתימה בצנרת, האינסטלטור היה צריך לשבור קירות או מרצפות, על מנת לראות במו עיניו את הסתימה. היום, ניתן להשתמש במצלמות מיוחדות (תרמיות או כאלו המוחדרות אל תוך הצנרת), כדי לגלות בקלות את מקור הסתימה ולהעריך את היקפה. שימוש בציוד כזה מקצר את משך העבודה ומקטין את הטרחה התלויה בפתרון בעיות בצנרת.

אינסטלטור במבשרת ציון בכל רגע

איך בוחרים אינסטלטור?

הבחירה של אינסטלטור במבשרת ציון צריכה להתבצע באופן מיטבי, מאחר והוא מטפל באחת המערכות החשובות בבית שלנו. זאת ועוד- מאחר ואין צורך ברישיון כדי להיות אינסטלטור, לבדיקה שאנחנו עושים טרם הזמנת בעל המקצוע יש חשיבות גדולה. ראשית, תוכלו למצוא המלצות לאינסלטורים על סמך חברים או בני משפחה- גם בעידן האינטרנט, לניסיון האישי יש חשיבות גדולה, שכן לא תמיד ניתן למצוא באינטרנט מידע על אינסלטורים מקצועיים, הפעילים באזור במגורים שלכם. מעבר לכך, צריך לשים לב גם לתחום המומחיות של האינסלטור- מי שפותח סתימות בבתים לא דומה למי ששואב מי ביוב ממרתפים או ממקלטים. כל פעולה מצריכה ציוד אחר ומומחיות אחרת.

לדעת להיזהר מחאפרים

הצד השני של המשוואה כולל את היכולת לזהות חאפרים, שינסו למכור את עצמם בתור אנשי מקצוע, למרות שהם אינם כאלו. סממן מובהק לחאפריות הוא הרצון לעשות מקסימום רווח כספי במינימום עבודה, כמובן- על חשבונכם. אינסטלטור במבשרת ציון לא יקבע אף פעם את מחיר העבודה, לפני שהוא ראה במו עיניו את הבעיה וקבע את דרך העבודה הנכונה. לעיתים, ישנה יותר מדרך אחת לפתור בעיה מסוימת, כשכל דרך פעולה יכולה לגבות מחיר משתנה מהכיס שלכם. מעבר לכך, החאפר ישתמש בתיאור כללי של הבעיה שלכם, לאחר שיתבונן במקום הבעיה- עניין זה מעיד על חוסר מקצועיות.


שירותי אינסטלציה מהשורה הראשונה

חברת בר צבי ביובית הינה אחת החברות המובילות בתחום האינסטלציה בארץ, עם וותק של 25 שנה. החברה היא דור שני בארץ של אינסטלטורים, אשר חורטת על דגלה אמינות, שירות אדיב ומקצועי. החברה עושה שימוש בכל הציוד המשוכלל הקיים בשוק בתחום האינסטלציה. חברת בר צבי ביובית מעניקה שירותי ביובית מירושלים עד הרצליה. השירות כולל גם: צילום צנרת, בדיקת מז"ח (מניעת זרימה חוזרת), הקמת ביוב חדש, שיקום ביוב ללא חפירה, טיהור וחיטוי מאגרי מים. המענה לתקלות ניתן בימי א-ה מ8:00-20:00 ובימי שישי עד 13:00. השירות אינו כולל ערבי שבת וחג.
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק