תיקון צנרת ללא הרס בר צבי

תיקון צנרת ללא הרס – והבית כחדש


הבית שלנו הוא אחד הדברים החשובים ביותר. אנחנו לא מתכוונים לבית כנכס, כמקום שעולה כסף לגור בו, אלא בפשטות – המקום האישי שלנו. לא סתם אומרים ש"ביתו של אדם הוא מבצרו", ולפעמים דווקא הדברים שאוספים עם הזמן, חשובים ומשמעותיים יותר מאלו החדשים.
כן, זה נורא נחמד לראות עיצובים של בתים חדשים בקטלוגים אבל ביננו, אין על המקום שאגורים ואסופים בו כל הזיכרונות שלנו, בין אם מדובר בשמיכה מרופטת או ארון שבור, ואולי הסיפור שמאחורי החפץ הוא דווקא זה שעושה אותו למיוחד, הרבה יותר מחפץ חדש המגיע באריזה נוצצת היישר מהחנות. הבית שלנו, בדיוק כפי שהוא אוגר וצובר בתוכו את הזיכרונות שלנו, גם מתבלה עם השנים ולעיתים מגיעים למצב שצריך לבצע תיקון צנרת ללא הרס.

 

לשמר את הזיכרונות יחד עם הצינורות

בית שמשפחה גרה בו 25 שנים, באמת מלא בזיכרונות: בפינה ההיא ליד הדלת הילד עשה את הצעד הראשון שלו, ובחדר ההוא הילדה הדגימה לנו לראשונה איך היא מנגנת בפסנתר. זו בדיוק הסיבה שבגינה אם הצנרת מתקלקלת, תגיע יחד עם ההבנה שעכשיו צריך לשבור תוכנית חיסכון כדי לתקן את כל מה שצריך – גם ההבנה שצריך לשבור קירות ולהרוס חלקים ניכרים מהבית. רק המחשבה על זה גורמת חרדות למי שלא אוהב בלגאן של שיפוצים, על אחד כמה וכמה כאשר הוא מגיע לא מתוך בחירה אלא מתוך כורח, ולא בתכנון אלא בהפתעה מוחלטת. אנשים שלא אוהבים את הרעיון הזה, ודאי ישמחו לדעת שיש אפשרות לבצע תיקון צנרת ללא הרס.
חברות המציעות שירות מסוג זה מבצעות תיקון נקודתי במקום שאותו צריך לתקן ולהחליף. התיקון מתבצע באופן מיוחד ומקצועי כך שאין צורך בחפירות או שבירות ובאופן יחסי הדברים נעשים בצורה מדויקת, בלי לגרום להרס הסביבה. תיקון מהסוג הזה מתאים למקרים בה יש חור בצנרת או שחיברו אותה קודם לכן בצורה לא תקינה. כמו כן ניתן לבצע בצורה זו גם תיקון של הפרדה בשל תזוזת קרקע.
למעשה, מדובר בסוג של טלאי עבור הצנרת. בעזרת סיבי זכוכית, קרבון ופולימרים, המוצמדים בלחץ וטמפרטורה גבוהה – יוצרים צינור חדש המחליף את האזור הפגום בצנרת. הצינור החדש חזק מאוד ובעצם יכול לעמוד גם מול חומצות או חומרים חזקים אחרים המוזרמים לצנרת. אם התיקון מתבצע בשל שורשים הפוגעים בצנרת, ניתן לשים בשיטה זו טלאי הרעיל כלפי חוץ ולא מאפשר לשורשים להיכנס פנימה.

 

לתקן גם כשקשה

תיקון צנרת ללא הרס ניתן לבצע גם כאשר מדובר בפרויקטים מסובכים כמו קריסת צנרת או עיוות שלה. במקרים מסוג זה משתמשים ברובוט מיוחד הנכנס פנימה לצינור ומבצע בעצמו את התיקון.
הוא מרכיב את הטלאי במקום הפגום וכך הלקוח זוכה לצנרת מתוקנת, חזקה מאוד וזאת – בלי להרוס את כל הבית רק בשביל התיקון. ברובוט ניתן להיעזר גם במקרים בהם יש חפצים החודשים לצנרת כמו מסמרים, בטון או גזעים, ולא רק שהשיטה הזו קלה לביצוע ואיכותית מאוד, בפועל היא גם חוסכת זמן וכסף שכן אין צורך בביצוע של שיפוץ מקיף.
חברת בר צבי – ביובית בירושלים מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון מסוג זה, המשאירים את הבית במצבו הקודם, רק עם צנרת משופצת ומשופרת. אין צורך להיפרד מהזיכרונות, מהחדרים האהובים ואין צורך להיכנס לקטסטרופה שלמה של שיפוץ רק בשל הצורך לתקן מקטע של הצנרת, שנהרס בשל השנים שעברו והבלאי שצבר. מעכשיו ניתן לבצע שיפוצי צנרת בצורה נקייה ומסודרת.
 

 
 
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק