שטיפת קווי ביוב - בר צבי


 
הצנרת שלנו נסתרת מהעין, מה שמשכיח מאיתנו לעיתים את העובדה, שמדובר באזור דינמי מאוד. שינויים רבים מתרחשים במהלך פעילותה של הצנרת שלנו, כך שאנחנו צריכים לעקוב אחריהם.


שטיפת קווי ביוב בר צבי

שטיפת קווי ביוב - כל היתרונות

אם אנחנו לא מגלים את השינויים הללו בזמן, אנחנו עלולים להגיע למצב שבו הביוב עולה על גדותיו, או מתקשה לפנות את השפכים שלנו כתמול שלשום. שטיפת קווי ביוב היא אחת הדרכים לשמור באופן יזום וחוזר על תקינות הצנרת שלנו. היא מאפשרת לנו גישה אמיתית למצבה של הצנרת שלנו והיא מאפשרת לנו לשמור על הצנרת שלנו כך, שהיא תשרת אותנו לאורך שנים.
 

למה לשטוף את הביוב שלנו?

 הביוב הוא מקום מלוכלך, המרכז את השפכים שלנו. לכן, במבט ראשון, שטיפת קווי ביוב עלולה להישמע לא הגיונית בכלל- מה ההגיון לשטוף שוב ושוב מקומות שמתלכלכים באופן מהיר? התשובה היא, ששיטפת קווי הביוב חיונית על מנת לשמור על תקינותם של קווי הביוב שלנו- כל קו ביוב, צובר במהלך חייו שומנים הנדבקים על דפנותיו ברמות משתנות. כאשר השומן הזה מתעבה, הוא הופך להיות סתימה המסכנת את הצנרת שלנו. לכן, על מנת למנוע מראש מצב שבו סתימה מרגיזה מפוצצת לנו את הצנרת, שוטפים את הצנרת שלנו ועל ידי זרם המים החזק, השומן מופרד מדפנות הצנרת וממשיך בדרכו, יחד עם כל שאר השפכים היוצאים מהבתים שלנו או מהעסקים שלנו.
 

איך שוטפים את הביוב שלנו?

 שטיפת קווי ביוב מתבצעת על ידי משאית ביוב. משאית זו, המוכרת יותר בשם "ביובית", היא משאית אשר על גבה מורכב מיכל גדול. המיכל הזה אוגר בתוכו מים נקיים לשטיפת הביוב, כאשר חלק ממנו הוא חלל ריק, המוקדש לביצוע עבודה אחרת של הביובית- שאיבת ביוב. באמצעות צינור המזרים לחץ מים חזק, השומן נשטף מדפנות הצנרת. על מנת לשמור על הצנרת, יש לבצע את הטיפול אחת לתקופה. התדירות נקבעת על ידי החברה המבצעת, על סמך היקף הצנרת והשימוש שנעשה בה.
 

כמה זה אמור לעלות לנו?

 
מאחר ושטיפת קווי הביוב שלנו עוסקת בתשתית בעלת היקף נרחב, אנו עלולים לחשוב כי זהו שירות הגורר עימו עלות גבוהה. למעשה, שטיפת קווי ביוב היא שירות זול למדי, אשר עולה כמה מאות שקלים. המחיר המדויק נקבע על סמך אופן ביצוע העבודה, אך ככלל, שמירה על צנרת נקייה היא זולה יותר מתיקון צנרת שהתגלו בה בעיות. מעבר לכך, טווח המחירים מושפע גם מהתחרות הקיימת בשוק בין החברות הרבות, אשר מציעות ללקוחות את השירות הבסיסי הזה. כמובן, שאין לקחת את החברה המציעה את המחיר הזול ביותר, שכן למקצועיות, הנותנת לכם ראש שקט, אין תחליף.
 

בר צבי ביובית- כדי לשמור על הצנרת שלכם נקייה

 תחזוקה יעילה ונכונה של הצנרת היא ערובה לשמירה עליה לאורך זמן. שטיפת קווי ביוב יכולה לחסוך את הצורך לפתוח סתימות מעיקות או אפילו את הצורך להחליף קווי ביוב. בעת הצורך. מתוך כך, אנחנו, בבר צבי ביובית בירושלים, מציעים לכם שירותי שטיפה איכותיים וממוקדים. במידה ובצנרת שלכם, תוך כדי השטיפה, מתגלות בעיות שונות, אנחנו מסוגלים לטפל גם בהן- למשל, אם הצוות שלנו מזהה פוטנציאל ליצירת סתימה בצנרת עקב חדירת שורשים שאך החלה, אנחנו מסוגלים לתת לכך את המענה. כך, בעצם, אתם, הצרכנים, מסוגלים לחסוך לא מעט כסף ועצבים. שהיו מוקדשים לבעיות שהיו עלולות לצוץ. אנו מעמידים את מבחר שירותינו ברמה אחידה של אדיבות ומקצועיות 24 שעות ביממה, למשך כל ימות החול.    

קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק