שטיפת חניונים - בר צבי

שטיפת חניונים ללקוחות מרוצים


חניון יכול להיתפס אצל אנשים מסוימים כמקום מציל חיים, ממש כך. בימי החורף כולנו רוצים לחנות כמה שיותר קרוב למקום היעד שלנו, ולא להסתובב סביב עצמנו כדי לחפש מקום חניה, שבסוף יתגלה כרחוק ויחייב אותנו לצעוד למקום היעד בחושך, ברגל ובעיקר – בגשם, מה שיוביל לכך שנגיע לאירוע רטובים עד לשד עצמותינו, עם בגדים הרוסים ובעיקר – מצב רוח שכמעט ואין דרך לשפר, מה שאומר שהלך הערב, וחבל. חניון שמספק שירותים טובים ללקוחותיו הוא מצרך נדיר וחשוב גם יחד, ועל בעלי החניון שרוצים לתת שירות איכותי ושלקוחותיו יזכרו אותו ככזה בכדי שיגיעו גם בפעם הבאה, לדאוג להביא אנשי מקצוע המבצעים שטיפת חניונים בכדי לזכות את לקוחותיהם בשירות איכותי.

לחנות וליהנות משטיפת חניונים

לקוחות החונים בחניון מפקידים בידי החניון את אחד מהדברים היקרים ביותר שיש להם – הרכב. ואנחנו לא מתכוונים לכך בציניות או בצחוק, שהרי לרוב בני האדם האוטו הוא המוצר השני שהם משקיעים בו את כספם, לאחר דירה. כלומר בעלי חניון מקבלים לידיהם מידי יום ביומו, ולאורך כל היום, את אחד מהדברים היקרים ביותר שיש לאנשים בחייהם והם מחויבים לספק להם את השירות הטוב ביותר: בין אם מדובר בנוחות חניה במקום עצמו, בין אם בשומרים שדואגים שהרכב היקר גם יישאר במקום כשחוזרים לקחת אותו, ובין אם בניקיון, שהרי אין דבר דוחה יותר מלחנות, ולצאת מהרכב החוצה עם בגדים ונעליים נקיים – לתוך חניון מטונף. זו הסיבה שבעלי חניונים חייבים לדאוג שתתבצע במקום שטיפת חניונים.
לקוחות מרוצים גם חוזרים ולכן אין ספק שבעלי חניון המעוניינים לספק שירות איכותי ולדאוג לכך שהלקוחות יחזרו אליהם – יספקו את השירות הזה באופן קבוע, כך שהחניון יהיה נקי למשעי בכל זמן שמגיעים אליו, ולא משנה אם מדובר בשעות העבודה או בשעות הלילה, כאשר אנשים מגיעים לאזור בכדי לבלות.

 

דואגים לניקיון גם באזור הפרטי שלכם

חניונים קיימים גם בבתים משותפים ואין ספק שתחזוקת שטחים משותפים הוא לא דבר פשוט. כשמדובר במקום האישי שלנו, כמו הבית הפרטי, אנחנו קובעים מתי ואיך הוא ינוקה. האם אנחנו נהיה אלה שינקו אותו או שמא אנשים מבחוץ, בעלי מקצוע, יגיעו אליו ויתנו משירותיהם בכדי שהמקום יהיה נקי. כשמדובר בחניון משותף – עלולה להיות בעיה. אין מקומות רבים בהם דיירי הבניין מנקים יחד ולכן מאוד יכול להיות שכדאי דרך ועד הבית לדאוג לשכור חברת שטיפת חניונים שתעניק את השירות הזה לכלל הדיירים וכך כולם יהיו מרוצים. היות ותפיסת הניקיון של כל אחד מאיתנו היא שונה, כדאי לקחת מישהו, אדם או חברה, שידועים בשירותי הניקיון שלהם עד לפרט האחרון, כך שהדברים יהיו לשביעות הרצון גם של הקפדן בדיירי הבניין. יש דברים שאסור להזניח – וודאי את החניון, שם נמצאים כלי הרכב של כולנו רבות משעות היממה.
חברת בר צבי – ביובית מציעה ללקוחותיה שירותי ניקיון למרחבים גדולים כמו חניונים, תוך שימוש בביובית כשצריך. החברה מספקת שטיפת חניונים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על ניואנסים, מה שיביא לכך שכל דיירי הבניין יהיו מרוצים וייהנו מחניון נקי וכך גם כל לקוחות החניון, במידה ומדובר בחניון המספק שירותים לבעלי רכבים. לחברה בעלת ניסיון רב והיא כבר דור שני של אנשי מקצוע המעניקים שירות מצוין, ללא תחרות. החברה מתמחה בפתיחת סתימות – גם קלות וגם כאלו מהסוג המורכב והמסובך. לקוחות הפונים לחברה זוכים לשירות נהדר ובעיקר נהנים מחניונים נקיים, ומוצאים עצמם מופתעים לאחר קבלת השירות: החניון נראה כחדש.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק