שאלות תשובות - בר צבי ביובית

 

 
שאלה: הייתה לי סתימה בכיור חדר האמבט ולאחר שניקיתי אותה בעזרת צינור נחש ועם צינור של זרם מים, החלפתי סיפון חדש. המים זרמו באופן תקין, רק למשך כמה ימים ולאחר מכן הם עמדו וירדו באיטיות, אפילו גרוע יותר מהכיור במצבו הקודם, מה הסיבה?
 תשובה: ייתכן שישנה שוב סתימה לאורך הקו ויש להשחיל את הצינור שוב לעומק רב יותר


 

שאלות תשובות- בר צבי ביובית


 שאלה:  שלום, המים בכיור המטבח שלי אינם יורדים, ניסיתי לנקות את הסיפון ולשים חומר לסתימות אך לאחר שהרכבתי שוב את הסיפון המים עדיין לא ירדו. ייתכן וזו בעיה הקשורה לשיפוע הסיפון או הצנרת? האם זה משהו שאני אוכל לעשות לבד או אולי לקרוא לאינסטלטור?
 תשובה: אם לאחר שהורדת את הלכלוך מהסיפון והרכבת שוב הבעיה חוזרת, הייתי ממליץ לך לפנות אך ורק לבעל מקצוע, היות והתעסקות בצנרת יכולה לגרום לנזק חמור יותר.
שאלה: יש לי בבית ברז נשלף והזרימה של המים נחלשה, אם זה כתוצאה מהצטברות של אבנית? ואיך ניתן לפרק כזה סוג של ברז? בעזרת מפתח שוודי או פלייר? אשמח לתשובה
 תשובה: בראש הברז, ישנה מסננת, נסי לפרק אותה וייתכן כי יש בה אבנית. שטפי את המסננת והרכיבי אותה שוב לברז.
 שאלה:  שלום לך, יש לי  אסלה סמויה ובכל עם כשאנו מורידים מים, לאחר מספר שניות, מתחילים לדלוף מים מהחיבור של הקיר יחד עם הרצפה בכמות די גדולה, מה עושים?
תשובה: כנראה שיש לך נזילה באחד מהחיבורים הפנימיים ויש צורך לפרק את מה שמכסה את הניאגרה, על מנת למצוא מהיכן נובעת הנזילה, במקרה שלא תסתדר, יש לקרוא לאינסטלטור.
שאלה:  אני גר בבניין מעל ל-30 שנה. בדירה שמתחתי, יש רטיבות מחדר השירותים והמקלחת. על פי הבנתי, הרטיבות  נמצאת כחצי מטר מתחת לתקרה. בדירתי, אין סימנים המעידים על רטיבות. על פי הבדיקה הגומיות שנמצאות בצנרת של דירתי התייבשו ויש להחליפן. השאלה שלי היא, האם יש לפתוח את הקיר מהדירה שלי או מהדירה של השכן? ואם זה באחריות וועד הבית או באחריות חברת הביטוח?
תשובה:  שלום לך, על פי מה שאתה מתאר, הפתיחה של הקיר, חייבת להתבצע מדירתך ואם יש לך ביטוח, הייתי ממליץ להפעילו.
הזרימה של המים מהניאגרה לאסלה חזקה ומשפריץ החוצה על הרצפה או על הכסא של האסלה. האם ניתן להחליש את הזרימה של המים מהניאגרה לאסלה. תודה
שאלה: שלום לך, יש לי בעיה של זרימה חזקה מהניאגרה, מה שגורם לרטיבות על מושב האסלה. שאלתי היא, האם ניתן להחליש את זרם המים? ואם כן איך עושים זאת?
 
 תשובה:  כנראה שתקוע לך בורג באסלה, מכוון היציאה של המים, יש לפתוח את צינור כניסת המים לאסלה ולנקות, לבטח זה יסתדר.
שאלה:  יש לנו ריח רע באזור הבניין של ביוב, מה שמפריע לנו המון , אין סימנים של הצפה, האם יש צורך להזמין חברת  אינסטלציה שיש לה  ביובית?
תשובה: כידוע, ביוב יכול לגרום למפגע תברואתי, יש להזמין את חברת האינסטלציה, על מנת שתבדוק את מצב מערכת הביוב בבניינכם, כך תדעו מה מצבה ולבטח מי שאמור להזמין ולבדוק את הבעיה הוא וועד הבית.


בר צבי ביובית שאלות תשובות
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק