שאיבת בורות שמן - בר צבי


 
פינוי פסולת הוא אלמנט חשוב באיכות החיים שלנו. לכן, למשל, האשפה מפונה על ידי העירייה בתדירות גבוהה.על אותו עקרון, זו הסיבה שמערכת הביוב שלנו מוקמת וזו הסיבה שצריך לשמור על תקינותה לאורך זמן. מה שמאפשר לנו לשמור על פעילותה של הצנרת שלנו לאורך זמן כולל גם טיפול בעזרים הנלווים אליה לעיתים- בורות השומן. שמירה עליהם מתבצעת באמצעות שאיבת השומן המצבטר בהם, אחת לכמה זמן. שאיבת בורות שומן מאפשרת לשמור על התקינות הכללית של הצנרת, מאחר והם ממלאים תפקיד חשוב בשמירה על תקינותה של הצנרת שלנו.   
 

מי צריך לשאוב בורות שומן?

 
לא בכל בית ניתן למצוא בורות להפרדת שומן. לכן, כאשר אנחנו נתקלים במודעות המציעות שירות של שאיבת בורות שומן, עולה השאלה מי בכלל זקוק לשירות כזה. בורות שומן נמצאים במקומות שמייצרים שפכים בעלי שומן רב, כגון מסעדות או בתי מלון. כאשר השומן הזה זורם לצנרת, הוא עלול ליצור סתימה וכאשר מדובר בפסולת בהיקפים גדולים, גם היקף השומן יכול לעלות ולהחריף את הבעיה. לכן, במקומות כאלו מותקנים בורות מיוחדים, אשר תפקידם הוא להפריד את השומן משאר השפכים. השומן מצטבר בבורות אלו ואחת לכמה זמן, הם מפונים על ידי משאית מיוחדת (ביובית) אל המקום המורשה לטיפול בשפכים.
 

כיצד שואבים את השומן?

 
כאשר באים לבצע שאיבת בורות שומן, ברור כי מדובר בעבודה בהיקף גדול מאוד. לכן, מה שיכול לעזור לנו בביצוע העבודה הוא רק אמצעי בעל נפח גדול. האמצעי הזה נקרא משאית ביוב (או ביובית). זוהי משאית גדולה, אשר מתוכה משתלשל צינור. הצינור הזה, למעשה, שואב את השומן לתוך מיכל הקיבולת ומאפשר לפנות את השומן העודף למקומות בהם אפשר לטפל בו. משאית הביובית נמצאת בשימוש בעבודות נוספות הנוגעות לביוב שלנו, למשל- אם צריך לשאוב שפכים שעלו כלפי מעלה עקב סתימה או במידה וצריך לשטוף את קווי הביוב על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה.
 

שאיבה מהירה, מקצועית וזולה

 
אם אנחנו זקוקים לשירות של שאיבת בורות שומן בדרך קבע, חשוב לו שהשאיבה תתבצע במהירות- על מנת שנוכל להחזיר את הבור ליכולת ספיגה מלאה תוך זמן קצר. מעבר לכך, חשוב גם שהשאיבה תתבצע באופן יסודי וכאן זהו המקום לבחון את הנסיון של חברת השאיבה- ככל שהחברה עובדת עם יותר לקוחות- פרטיים ועסקיים- כך גדל הסיכוי, שהחברה תוכל להציע לכם שירותי שאיבה מהירים ואיכותיים יותר. חלק מהעניין של המקצועיות מתבסס גם על עצם היכולת לעשות זאת- היתר מהמשרד להגנת הסביבה להציע לקהל הרחב שירותים מסוג זה. כמובן, שגם המחיר משחק כאן תפקיד, בייחוד כאשר מדובר על שירות שלא מתבצע באופן חד פעמי, אלא בתדירות של מספר שבועות או חודשים.

שאיבת בורות שומן בר צבי

שומן שואבים עם בר צבי ביובית

 
חברת בר צבי ביובית, החברה הירושלמית הוותיקה (אשר מציעה את שירותיה גם מחוץ לירושלים), מסוגלת גם להעניק לכם שירותי שאיבת בורות שומן במהירות ובאיכות ללא פשרות. אנו יודעים, עד כמה ביוב סתום או בעל סדקים משבש את איכות חייהם של דיירי בית פרטי או בניין משותף. בעיות אלו הן קריטיות אף יותר, כאשר מדובר בבורות שומן, הנמצאים בבניינים המשרתים מאות או אלפי אנשים בכל יום. בר צבי ביובית ערוכה להעניק לכם את שאיבת השומן כשירות בפני עצמו, או כחלק מסדרה של טיפולים שניתן לבצע לצנרת שלנו, על מנת לשמור עליה- ניקוי קווי ביוב, צילום ביוב או החלפת קווי ביוב.  
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק