שאיבת בורות ביוב - בר צבי

 
תחום האינסטלציה מורכב מתחומים רבים, כאשר כל תחום אחראי על היבט מסוים. תחום אחד אחראי על עצם אספקת המים למבנה שלנו- עניין זה כולל הקמה של תשתית המוליכה את המים ממקור המים לבית שלנו. היבט נוסף הוא קביעת אופן הזרימה- לחץ המים וטמפרטורת המים.

 

שאיבת בורות ביוב - למי זה מיועד?


השימוש שלנו כולל גם את פינוי השפכים המיותרים מהבית שלנו ולכאן נכנס שירות חשוב של שאיבת בורות ביוב. בורות ביוב שלא מטופלים כהלכה, בעיקר על ידי שאיבה תקופתית, ייצרו בעיה מהותית בזרימת המים והביוב. בורות מוזנחים ייצרו בעיות גדולות יותר, שיהיה יותר קשה לטפל בהן במהלך הזמן. לעיתים, יהיה אף צורך להחליף חלקים בביוב, אם לא בוצע הטיפול המתאים.
 

למה לשאוב בורות ביוב?

 
אנחנו, שרגילים לקבל מים זורמים בבית שלנו, לא חושבים שצריך לשאוב את הביוב ממקום מסוים, אלא שהוא פשוט זורם מאליו לאן שהוא צריך. האמת היא, שגם במערכות צנרת מתקדמות, ישנו צורך לעיתים לבצע שאיבת בורות ביוב. בורות הביוב הם מקומות חשובים בצנרת הכללית, מאחר והם מהווים נקודות מפתח בצנרת, המחברות כמה קווי צנרת. כאשר חלה בעיה באחת מהנקודות הללו, עולה הצורך לטפל בה והדרך לטפל בה היא על ידגי שאיבת הבור. בשאיבה, מועלים כלפי מעלה שפכים מיותרים, אשר לא זורמים בצנרת עקב סתימה שנוצרת במערכת הצנרת. לצד השאיבה, ישנו הצורך לפתור את מקור הסתימה, כאשר ניתן לעשות זאת על ידי כניסה מבור הביוב.
 

שאיבת בורות ספיגה

 
לעיתים, שאיבת בורות ביוב, משמעה הוא פינוי בורות ספיגה, שעדיין קיימים במקומות שונים ברחבי הארץ, מסיבות שונות וחרף האיסור על קיומם. בבורות אלו, יכולת הספיגה של הבורות היא מוגבלת מאוד ותלויה בנפח הבור. כל בור, גם הגדול ביותר, מתמלא מדי פעם ואז עולה הצורך לשאוב את הביוב לאתר הפינוי המתאים. פינוי לא סדיר של הבור, עלול להוביל להיווצרותם של מפגעים תברואתיים וסביבתיים ממדרגה ראשונה. הדרך הטובה ביותר היא למנוע את הקמת הבורות מלכתחילה ולעבור לחיבור לצנרת הכללית. אם זה לא מתאפשר, אז פינוי מוסדר הוא בגדר הכרח.
 

שאיבה נכונה

 
שאיבת בורות ביוב, בשל החשיבות שלה, חייבת להתבצע על ידי מי שמומחה ומוסמך לכך. מי שיכול לעסוק בשאיבת ביוב הוא מי שיש לו רשיון בפינוי ביוב מהמשרד להגנת הסביבה. חשוב גם לבדור את יכולות השאיבה של החברה המוצעת- ככל שהחברה היא גדולה וותיקה יותר, כך עולה הסיכוי, שהיא מחזיקה באמצעים רבים יותר לשאיבת בורות מסוגים שונים. ביצוע שאיבה תקופתית, למשל בבורות ספיגה, יכולה לגרור עלות לא נמוכה כלל. לכן, חשוב לבצע השוואת מחירים מקיפה של שירותי השאיבה באזור המגורים שלכם.


יש לכם על מי לסמוך

 
מבין העבודות הרבות המוצעות על ידי חברת בר צבי ביובית, ניתן למצוא גם שאיבת ביוב. חברת בר צבי ביובית היא חברה אשר קיימת מזה עשרים וחמש שנה והיא נחשבת לחברה מובילה בזכות הרמה הגבוהה של הציוד, המקצועיות והביצוע של אנשיה. אם אתם זקוקים לעבודות חירום בשעות הלילה, אנו עומדים לרושתכם עשרים וארבע שעות (פרט לשבת וחגים). יחד עם השאיבה, אנו מספקים שירותים נוספים, המאפשרים לכם לשמור על הצנרת שלכם נקייה ותקנית לאורך זמן. אנחנו מסוגלים, לדוגמא, לפתוח סתימות בצנרת שלכם, הנגרמות בגלל סיבות שונות ולהשתמש לשם כך במגוון אמצעים לפתיחה יעילה של הסתימות. פרטים נוספים על אופן השירות שלנו, המחירים, הפריסה הגיאוגרפית ועוד, תוכלו לקבל על ידי פנייה אלינו.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק