שאיבות ביוב - בר צבי


כאשר הכיור או האמבטיה שלכם מתמלאים במים עקב סתימה, אתם יכולים לנסות לפתוח אותם על ידי פומפה, על ידי חומר כימי מיוחד או להזמין אינסטלטור.

כל מה שרציתם לדעת על שאיבות ביוב


לעומת זאת, כאשר מדובר בסתימה המתרחשת בצנרת גדולה, ישנו צורך באמצעים אחרים, אשר מבצעים שירותים שונים מאלו שמתקיימים בין כותלי הבית. במקרה של הצפה רחבת מימדים, אנו נצטרך להזמין אנשי שירות המתמחים בתחום של שאיבות ביוב. אלו הן שאיבות רחבות היקף, כאשר עם הציוד הנכון והרקע המקצועי הרלוונטי, יכולות להתבצע במהירות יחסית, מבלי לפגוע בצנרת ותוך פגיעה מינימלית בשגרה.
 

מתי נצטרך לשאוב את הביוב שלנו?

על פניו, הביוב לא צריך להישאב, מאחר והוא זורם בצנרת, אשר מוליכה אותו למתקנים הייעודיים. מכאן, ששאיבת ביוב נדרשת בשני מצבים: במצב שבו מערכת הביוב אל מסוגלת לפנות את השפכים או שהיא פשוט לא קיימת. במצב הראשון, מדובר בהתפוצצות קו הצנרת או ביצירת סתימה, שמונעת את המשך זרימת הביוב. במצב השני, מדובר בשאיבת בורות ספיגה, אשר אוגרים את השפכים השונים, או בשאיבת בורות שומן ודלק, אשר לא אמורים לזרום אל מערכת הביוב, אלא צריכים להיות מופרדים משאר השפכים המגיעים לצנרת שלנו.
 

כיצד שואבים ביוב

שאיבות ביוב מתבצעות על ידי משאית ביוב מיוחדת, אשר מצוידת במכשור המתאים. המכשור שעל המשאית, המכונה לעיתים קרובות בשם "ביובית", מורכב מצינור שאיבה, ממשאבה וממיכל אחסון מיוחד, אשר אוגר בתוכו את מה שנשאב. על גבי המשאית ניתן למצוא גם מכל מים נקיים בנפח גדול, כאשר המים הללו מסייעים לנו לנקות את הצנרת או את הבור לאחר השאיבה. זאת, על מנת לשמור על מצבם ולהאריך את משך חייהם. המשאיות הללו מגיעות בגדלים שונים, כך שהן ערוכות לתת מענה לסוגים שונים של שאיבות. השאיבה מתבצעת על ידי משאבה חזקה, כך שגם הצפה גדולה במיוחד יכולה להיפתר על ידי שאיבה שהיא קצרה יחסית בזמן.
 

מה חשוב לבדוק בעת הזמנת שאיבת ביוב?

שאיבת ביוב היא לא שירות סטנדרטי, שמוזמן על ידי כל לקוח. לכן, מגוון החברות אשר מעניקות שירותי שאיבות ביוב הוא מצומצם יותר, ביחס לכמות האינסטלטורים הפועלים בשטח, אשר מעניקים את השירותים הבסיסיים יותר של האינסטלציה. מצב זה אומנם מגביל מעט בתחום המחירים, אך במצב הזה, אתם יודעים כי הסיכוי למציאת החברה המתאימה לכם עולה. בעת פנייה לנציגי השירות של החברה, בדקו את אזורי ושעות הפעילות של החברה- ישנן חברות, אשר לא פועלות בשבתות וחגים, כך שהיכולת שלכן לטפל בתקלות היא מוגבלת. בנוגע למחירים- דעו כי אפשר למצוא ברחבי רשת האינטרנט מחירונים שונים, המייצגים טווחים מחירים בעד ביצוע עבודות אינסטלציה שונות, בהן גם שאיבת ביוב. השתמשו במחירונים הללו כבסיס להערכת עלות השירות.
 

כל שאיבה לכל מטרה- עם בר צבי ביובית

חברת האינסטלציה בר צבי ביובית מחזיקה בציוד המתקדם ביותר ומעסיקה את צוות העובדים המקצועי ביותר, לשם ביצוע שאיבות ביוב מסוגים שונים. החברה קיימת מזה עשרים וחמש שנים. כך, במהלך השנים, נתקלנו בסוגים רבים כל כך של בעיות ביוב, מה שמאפשר לנו לתת מענה מקצועי, אשר מותאם לסוג הבעיה שניצבת בפנינו. בין אם אתם זקוקים לשאיבת ביוב שמציף את השכונה שלכם, לפנות בור ספיגה או לרוקן בור שומן בעסק שלכם, אנחנו נגיע אליכם ונבצע את העבודה ללא פשרות. שירותי השאיבה שלנו, יחד עם שירותים נוספים בתחום האינסטלציה, מוענקים באזור ירושלים והסביבה בטווח שעות נרחב במהלך ימות החול. 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק