צילום קווי מים - בר צבי

צילום  קווי ביוב – לתפוס את הנזק בזמן


בכדי לשמור על מערכת ביוב תקינה, יש לבצע, צילום קווי ביוב, בכדי לקבל תמונה מדויקת של מערכת הביוב. כולנו יודעים, כי תיקון של צנרת הביוב והמערכת בכלל, עולה לא מעט כסף ולכן, יש להיות עם האצבע על הדופק, בכדי למנוע נזקים והוצאות כספיות גדולות יותר.  מי שמעוניין לדעת, אם להחליף צנרת ביוב חייב לבצע צילום קווי ביוב.  מדובר על מצלמת ווידאו קטנה, החודרת לקווי הביוב. ישנו אדם נוסף המתלווה לאינסטלטור שרואה בבירור את הצילום. אינסטלטור מקצועי, באמצעות אותו ציוד מתקדם, ניתן למצוא בעיות שונות ולתפוס אותן בזמן לפני שיהיה נזק גדול יותר.
גם איתור של שורשים בזמן כמו למשל שורשים שצומחים במערכת הביוב יכול בהחלט למנוע נזק רב. לפעמים נגרם מזק לקווי הביוב בגלל רשלנות של קבלן ולכן, לפני אכלוס בניין המגורים או אפילו בית פרטי, יש לבצע צילום קווי ביוב. חברות אינסטלציה המתמחות בכל בעיות האינסטלציה, בצעו אף חיטוי של מערכות המים והתקנת מז"ח מה שמונע זרימה חוזרת של המים.. ישנם מקרים, כגון טעויות הנגרמות ע"י הקבלן או חברות האינסטלציה אותן הוא העסיק בבניית תשתית הביוב שגורמות לנזק בריאותי, כגון חיבור לא נכון של מערכת המים יחד ם מערכת הביוב, מה שלבטח מחייב בדיקה לפני אכלוס המבנים השונים.

היעילות של מצלמת ביוב

המצלמה המוחדרת לקווי הביוב, היא בעצם מצלמת ווידאו אשר באמצעות סיבים אופטיים, מראה תמונה מדויקת של מצב מערכת הביוב. ישנם מקרים שאן צורך בשימו שעם צילום קווי ביוב, רק אם האינסטלטור, כבר זיהה לבד את הבעיה. אם מדובר בבית מגורים חדש, שזה עתה נכנסתם אליו, כדאי לדעת, כי ישנה אחריות של 7 שנים מיום רכישת הדירה או הבית ובמידה והתגלה קלקול או בעיה מורכבת במערכת הביוב, כל ההוצאות, יחולו על הקבלן.
יש לציין כי צילום קווי מים יכול לפתור בעיות רבות, נזק כספי כגון שיפוץ או לכלוך מחפירת הביוב {מה שנהוג הה עד שהמציאו את מצלמות הביוב}. כאשר אתם מזהים ריח לא נעים מערכת הביוב, רוב הסיכויים שמדובר בסתימה שיכולה לנבוע מהשלכת חפצים שאינם מתאימים לביוב, או לחלופין, שורשים שצמחו בביוב וגורמים לסתימה במערכת. לאינסטלטור המחזיק במצלמות אלה, יהיה גם פתרון יעיל, במידה והתגלו שורשים, כמו למשל חומר מסוים שמורחים על השורשים שנחתכו באמצעות מסור מיוחד, כך שהמים שמגיעים לשורשים הם מוקצפים ומכילים חומר מיוחד שמונע מהשורשים לצמוח.

 

מה חוסך מאתנו צילום מערכת הביוב?

יש לציין כי נוכל למצוא בקלות את הבעיה בקווי הביוב וכן, מצלמה המיועדת לצילום קווי הביוב וכן מצלמה המיועדת לצילום הצנרת בבית, תפתור לנו הרבה אי סדר וצורך בשיפןץ, הן בחפירות של שעות למציאת צינור סדוק בביוב או שבירת קירות למציאת הצינור הסדוק במערכת המים.
  

 לא לכל אינסטלטור יש שירות של צילום קווי ביוב

זו בדיוק הסיבה, שיש תמיד לשאול קודם את האינסטלטור אם הוא מחזיק בציוד משוכלל זה או אחר, כך שלא נצטרך לקרוא לו לחינם, כאשר הוא יגיע רק עם הכלים הבסיסיים והפשוטים. אחד מהדברים החשובים, על מנת לשמור על מערכת ביוב תקינה הוא צילום הצנרת. ישנן חברו אינסטלציה כגון בר צבי ביובית, המחזיק בציוד המשוכלל ביותר. החברה פועלת גם במגזר הפרטי וגם בעסקי ומעניקה פתרונות מידיים לכל נזק או בעיה, גם מהמורכבות ביותר. חברת בר צבי ביובית, קיימת כבר מעל ל- 25 שנה והיא מתמחה בשירותי ביובית, צילום צנרת, בדיקות מז"ח, שיקום צנרת ביוב ללא חפירה, שאיבת מם כתוצאה מהצפה, תחזוקה של בוב במפעלים, מסעדות ומבנים ציבוריים. 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק