צילום צנרת - צבי בר

עם צילום צנרת- הכל נראה אחרת


אין צורך כבר לשבור קירות היום, כאשר אנו רואים סימנים של נזילה, או שחושדים, בגלל חשבון מי גבוה כי שינה נזילה. באמצעות צילום צנרת, ניתן למצוא תקלות גם בתוך הבית בצנרת המים, אך גם במערכת הביוב. מערכות הצילום הן מעט שונות האחת מהשנייה, אך העבודה היא בעצם אותה העבודה. המטרה באמצעות צילום במצלמות תרמיות, הינה לבדוק תקלה. בשמנו, עד לפני שהגיעה ההמצאה של צילום הצנרת, היו שוברים קירות, בכדי למצוא את הבעיה, אך היום עם מצלמה  תרמית ומחשב, ניתן להגיע לכל בעיה ולמצוא אותה ואת המיקום המדויק של צינור שהתפוצץ או ביוב שנסתם.
המצלמה המיוחדת הזאת, יכולה לבדוק, אם ישנה בעיה של שורשים המפריעים למים לזרום בביוב. אינסטלטורים מקצועיים, יהיה להם את המכשור הזה והם ישקיעו בו, היות והמכשור מדייק בבעיה, ניתן למצוא מיד פתרון וכן, יש חיסכון רב בזמן, מה שמקנה יעילות להרבה מאוד אינסטלטורים וחברות.

 

שאלו את האינסטלטור שלכם אם יש לו מצלמה תרמית

חשוב לשאול את האינסטלטור, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים אותו, אם יש לו ציוד של צילום צנרת, פרט זה הינו חשוב ביותר שהרי מכך, ניתן אף להסיק מסקנות, אם אכן מדובר באינסטלטור מקצועי ואיכותי שמשקיע בציוד שלו והוא מעודכן בכל בעיות האינסטלציה הקיימות. יש אנשים שמודעים לכך שהם חייבים לפזר חומר מיוחד המונע צמיחת המוגברת של שורשים, בגלל בעיות נשנות של צמחית שורשים. על מנת לחסוך את הבדיקה הכוללת אף צילום צנרת, יש לפזר בכל תקופה שיציין האינסטלטור את האבקה המיוחדת שמונעת את צמיחת השורשים.
שירות כמו צילום צנרת הוא אינו זול אך בהרבה מקרים הוא הכרחי. בקשו שלוש הצעות מחיר לפחות משלוש חברות אינסטלציה שונות וכך תדעו אל מי מהן לפנות, הן בגלל המקצועיות והן בגלל המחיר, לאחר שכבר ביררתם בכמה מקומות, כמה אמור  לעלות צילום צנרת, אם בביוב או אם בצנרת הבית. יש לציין כי גם שעת הפניה לחברו אינסטלציה יכולה לקבוע לגבי המחיר, כמו למשל שעות הלילה  שהן תהיינה מן הסתם יקרות יותר מאשר בשעות היום, לכן רק במקריים דחופים יש  להזעיק חברת אינסטלציה בשעות הלילה.

צילום צנרת בר צבי

ההבדלים בין צילום צנרת ביוב וצילום צנרת מים

ישנם שני סוגים של צילום צנרת, צילום צנרת מים, מתבצע באמצעות מצלמה שמצלמים מבעד הקיר שהיא עובדת על אינפרה, ובאמצעות מחשב שמחובר למצלמה, ניתן למצוא מהיכן נובעת הנזילה, כלומר את המיקום המדויק של הצינור הפגום. צילום של צנרת הביוב, נעשה באמצעות מצלמה מסוג אחר שהיא בעצם סוג של רובוט, המוחדר לביוב וכן מחובר אף למחשב של אחד מאנשי הצוות של האינסטלציה, העוקב אחר המצלמה ויכול לקבל תמונה ברורה לגבי מצב הצנרת בביוב ומהי בדיוק הבעיה. רוב חברות האינסטלציה, מחזיקות בציוד זה של צילום צנרת שהוא חיוני עבורן.
צנרת הנה מערכת העשויה להתבלות מהר ולכן, חשד קל  יספיק עבורנו על מנת שלא ייגרם נזק רב יותר, שרק באמצעות צילום מקצועי של הצנרת, נוכל לפתור את הבעיה.
  

צילום צנרת מים וצילום צנרת ביוב- מה ההבדלים?

יש לפנות לחברה אמינה, העוסקת בכל סוגי עבודות האינסטלציה, כגון בר צבי ביובית, אשר קיימת כבר דור שני בארץ. החברה עובדת מול המגזר הציבורי והעסקי ומחזיקה בציוד הכי משוכלל ומעודכן, בתחום האינסטלציה. חברת בר צבי ביובית, עוסקת בין השאר גם בבדיקת מז"ח [מניעת זרימה חוזרת} מטפלת אף בתחום טיהור מים וחיטוי מאגרים. חברת בר צבי ביובית, מבצעת אף שיקום ללא חפירה והשירות של בר צב ביובית, ניתן מירושלים ועד אזור הרצליה במרכז הארץ


 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק