פתיחת סתימות - בר צבי

פתיחת סתימות בקלות ובמהירות


סתימה היא דבר מרגיז. כן, בין אם היא מתרחשת בשיניים ובין אם בחדר השירותים. רק בעוד שאת זו שבשיניים אנו צריכים כדי למנוע חורים ועששת, את זו שבחדר השירותים, המקלחת או למעשה – בכל מקום שיש בו ביוב או צנרת – אנחנו ממש, אבל ממש לא רוצים. כשמגיעים למצב שבו צריכים לבצע פתיחת סתימות , אנו מוצאים את עצמנו צריכים להתמודד עם סיטואציה מאוד לא נעימה. לרוב מגלים את הסתימה לאחר שזה כבר "מאוחר מידי". נכון שאפשר לפתוח אותה בכל רגע, אבל הגילוי מתבצע לרוב לאחר שכבר נעשה סוג של נזק: המים בשירותים מציפים את כל החדר, הביוב עולה על גדותיו והחניון או המקלט מוצפים לגמרי. אז צריך למצוא פתרון ולהעלים את הסתימה, ולאחר מכן לעשות בקרת נזקים ולטפל בדברים: יכול להיות שאלו רהיטי עץ שניזוקו, שטיחים שנהרסו או בגדים שמקומם בפח, ועוד לא התחלנו כלל לדבר על הריח שמלווה את כל החגיגה.
 

כשזה קטן – אפשר לבד

בהרבה מקרים בהם מתגלה סתימה, הטיפול בה נופל על זה שמסוגל להתמודד עימה – גם עם הריח שמלווה את העניין וגם עם הפעלת הכוח הפיזי שלעיתים הפעולה דורשת. עם הסתימה בשירותים או בכיור רוב האנשים יוכלו להתמודד בעצמם בעזרת פומפה. במידה והפומפה לא עוזרת או שאתם מעדיפים פטנט אחר, יש מספר פתרונות לכך בשוק: ראשית, ניתן להיעזר בחומרים המיועדים לכך. קחו בחשבון כי חומרי פתיחת סתימות הינם לרוב חומרים מסוכנים, וודאי שיש צורך לשמור אותם הרחק מילדים. אל תשכחו לשים כפפות כשאתם עובדים עימם ואל תקרבו אותם לפה ולאף, היות והאדים שלהם מסוכנים ואסור לנשום אותם. זכרו שמדובר בחומרים המסוכנים לסביבה, לא רק לאדם, והם לא ידידותיים במיוחד כאשר עובדים עימם במגע עם נחושת ישנה או חלודה, מה שאומר שאם הצנרת שלכם עשויה מנחושת – עלולה להיווצר בעיה.
אם בסתימה של כיור אנחנו עוסקים, לרוב הסתימות נוצרות בסיפון. הסיפון הוא החלק המחובר מתחת לכיור והוא אמור למנוע מדברים שנזרקים או מחליקים בכיור להגיע מטה (אם בעת רחיצת ידיים נפלה לכם הטבעת ונעלמה – מאוד יכול להיות שתמצאו אותה שם) וגם למנוע מריחות לא נעימים לעלות כלפי מעלה, מהביוב. זה החלק שצריך לשמור עליו נקי ללא סתימות. במידה ואתם חושבים שהוא נסתם – תוכלו לפתור את הבעיה בקלות יחסית.
פתיחת סתימות בר צבי

הכל אני יכול

את הבעיה בסיפון אתם בהחלט יכולים לפתור בעצמכם: הניחו דלי מתחת לו, פתחו את הסיפון בזהירות והקפידו שהגומייה סביב לו לא תיעלם. נקו לתוך הדלי גם את הסיפון וגם את הצינור המוביל אליו. סביר להניח שזו למעשה עצם הסתימה ועכשיו הדברים "יזרמו". כשאתם מחברים את הדברים חזרה, הקפידו לסגור היטב את הכוסית בהברגה לצינור ואל תשכחו אחר כך לוודא שהמים זורמים ושאין נזילות מסביב. זוהי לגמרי פתיחת סתימות פשוטה, ואתם לגמרי יכולים להשתלט עליה.
אם לא הצלחתם להשתלט על הבעיה – יש לבדוק את קופסת הביקורת של חדר האמבטיה. תוכלו לזהות אותה לפי המכסה המורכב על רצפת החדר. יש לנקות אותה בדיוק כמו שמנקים את הסיפון.
במידה ואתם מגלים שהבעיה ממשיכה, אין מנוס מקריאה לאנשי מקצוע. חברת בר צבי – ביובית מציעה שירותי פתיחת סתימות מקצועיים, גם לעסק וגם לבית הפרטי. בין אם מדובר בסתימה של מקור גדול, כמו בורות ניקוז, ובין אם מדובר בסתימות קטנות, החברה מעניקה ללקוחותיה שירות הפותר את הבעיות ומשאיר את הצנרת והבורות נקיים מפסולת הגורמת לסתימות. 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק