פתיחת סתימות בלחץ - בר צבי ביובית


צנרת סתומה היא אחד הדברים המעיקים ביותר שישנם- צנרת סתומה מפיצה ריח רע, מאחר והשפכים לא יורדים למטה. היא גם מעלה מראות לא נעימים, שמוטב להם שיישארו מתחת לאדמה, בצנרת. במצבים כאלו, לא יהיה לנו מנוס מהזמנת פתיחת סתימות בלחץ. זוהי אחת מהישטות הקיימות בשוק לפתיחת סתימות בצנרת שלנו, כאשר הכוונה היא לשימוש בחומר מסוים (מים או אוויר), היוצאים בעוצמה רבה ממכשיר ייעודי ועל ידי כך מסלקים את מקור הסתימה. כאשר היא מתבצעת בצורה נכונה, בהתאם לסוג הסתימה ועם הציוד המתאים, פתיחת סתימות בשיטה הזו יכולה לספק את הפתרון כעבור זמן לא רב.
 

פתיחת סתימות על ידי לחץ מים

 
הדרך הנפוצה ביותר להשיג פתיחת סתימות בלחץ היא שימוש במים. באמצעי זה, זרם מים ממוקד וחזק יוצא מצינור מיוחד, כאשר הזרם הזה מסוגל להפריד את הסתימה ממקומה ולשטוף אותה הלאה. בשוק ניתן למצוא מכשירים שונים לפתיחת סתימות על ידי שימוש במים, כאשר מכשירים שונים מתאימים לפתיחת סתימות מדרגות שונות. יתרון חשוב שאנחנו משיגים בעת פתיחה באמצעות מים היא, שעל ידי השטיפה אנחנו גם דואגים לנקיונה הכללי של הצנרת. כך, אנחנו מסוגלים לא רק לפתוח את הסתימה שכבר נוצרה, אלא למנוע סתימות עתידיות- על ידי הוצאה החוצה של שומן שמתחיל להצטבר על גבי הצנרת.
 

פתיחת סתימות על ידי לחץ אוויר

 
שיטה נוספת, אשר משמשת אותנו במצבים של פתיחת סתימות בלחץ היא פתיחת סתימות באמצעות לחץ אוויר גבוה. בדיוק כמו בפתיחה באמצעות מים, ניתן לפתוח סתימה עקשנית בצנרת שלנו, על ידי לחץ גבוה של אוויר דחוס. הפתיחה מתבצעת באמצעות אקדח מיוחד, אשר מזרים אוויר דחוס אל מקור הסתימה. ניתן למצוא אקדחים כאלו בשוק, כאשר הם נמכרים במחיר לא גבוה במיוחד ומציעים פתיחה של הסתימה שלנו. היתרון בשיטה כזו יכול להיות הימנעת משימוש במים, שבשימוש מפורז שלהם יוצרים רטיבות באזור פתיחת הסתימה. עם זאת, יש לדעת שלעיתים קרובות, האוויר הדחוס הוא לא חזק מספיק, על מנת לפתוח סתימות חזקות במיוחד.
 

איך לפתוח את הסתימה נכונה?

 
בדרך כלל, כאשר אנחנו זקוקים לשירות של פתיחת סתימות בלחץ, אנחנו ניצבים בפני סתימה גדוןלה וחזקה, אשר לא יכולה להיפתח באמצעים ביתיים. יש חשיבות גדולה לבחירת חברה מקצועית, אשר יודעת לזהות את מקום הסתימה, מקורה ואת דרך הטיפול הנכונה- סתימה שנצורה עקב כניסת מגבונים לחים, טמפונים ועוד לצנרת שלנו, שונה מסתימה שנוצרה עקב חדירת שורשים לצנרת. בד בבד, החברה גם צריכה להדריך אתכם כיצד אפשר להימנע ממצבים דומים בעתיד- למשל, על ידי שימוש נכון בצנרת או על ידי הפרדה מקדימה של השומן מהפסולת הזורמת לביוב. כך, תוכלו לקבל ערך מוסף גבוה יותר מהזמנת השירות.

 

פתיחה בטוחה עם בר צבי ביובית

 
בר צבי ביובית היא חברת אינסטלציה, אשר מציעה מגוון רחב של שירותי איסנטלציה בזמינות ובמקצועיות גבוהות ביותר. אנחנו מטפלים בצנרת שלכם כאשר ישנה בעיה, אך נו גם מסוגלים לטפל בה בטיפולים מקדימים, אשר יצמצמו את הסיכוי להופעתה של סתימה משמעותית בצנרת שלכם. השירותים שאנחנו מעניקים לכם כוללים, בעיקר, טיפולים שונים בצנרת הביוב: פתיחת סתימות על ידי שימוש בלחץ, שירותי נקיון קווי ביוב על ידי ביובית, צילום צנרת לצורך אבחון מצבה ועוד. מעבר לכך, אנחנו גם מציעים שירותי התקנה של דודי שמש, כאשר ידוע לנו, עד כמה לדוד שמש תקין יש השפעה גדולה על איכות החיים שלנו. 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק