פתיחת סתימות ביוב - בר צבי


סתימות תמיד היו בעיות נפוצות של בני האדם, ניתן למצוא בהרבה בניינים ישנים ובתים בני עשרות שנים, בעיות של ביוב או אינסטלציה. הבעיה טמונה בשיטה הישנה שבה מורכב הביוב, נזקי הזמן וחוסר טיפול הולם במערכת.. יש לציין, כי מערכת הביוב, היא זו שמסננת את הפסולת שאנו מפרישים בשירותים או במקלחת, כמו למשל שאריות סבון ושיער שנושר. אם לא תהיה לכם מסננת בפתח יציאת המים מהמקלחת או האמבטיה, במשך הזמן, ייתכן מאוד כי תהיה לכם סתימה ואתם תצטרכו לבצע פתיחת סתימות ביוב. על מנת שהעבודה תהיה מקצועית וטובה,  יש תמיד לבחור בחברת אינסטלציה אמינה שהיא כבר בעלת שנים רבות של וותק וניסיון ושיהיו לה את המכשירים והציוד המשוכללים, עבור פתיחת סתימות.
ישנם גורמים רבים של סתימות במערכת הביוב, הראשונה היא כאמור זריקה של פסולת שאינה מתאימה, כגון מגבונים, תחבושות היגייניות , נייר טואלט ועוד, השנייה, היא אפשרות של חדירת שורשים למערכת הביוב, מה שיגרום סתימה והצפה, השלישית היא מערכת שכבר התיישנה ואינה מתפקדת.

אין מנוס מהחלפת מערכת הביוב לאחר שני עשורים 

אפילו אם מערכת הביוב, עבדה הרבה שנים ולאחר כמעט שני עשורים, אתם חווים קלקולים במערכת, כנראה כי פתיחת סתימות ביוב, לא תפתור את הבעיה במקרים אלה, כי אם החלפת מערכת הביוב ואתם תהיו שקטים למשך שנים רבות. זוהי הוצאה שאף אחד אינו יכול לדלג עליה. בדיקה של חברת אינסטלציה אמינה, תעלה בבירור, את מצב מערכת הביוב.
יש לפנות לחברה המתמחה שנים במערכות הביוב ובכלל, בכל מה שקשור לאינסטלציה, כך שהחברה, תוכל לבצע את עבודת החלפת המערכת כתקנה.  שינם מקרים, אשר ניתן להחליף חלק מהצנרת, כמו למשל, כאשר שורשים חדרו לצנרת וסדקו את הצינורות. הביוב הינו דשן מעולה ואורגני לשורשים שמתפתחים במהירות וחודרים לכל מקום שקרוב לצנרת, מה שיכול לסכן את מערכת הביוב ולגרום לה לסתימה הצפה ונזק רב.

כיצד מתבצעת פתיחת סתימות ביוב?


לחברות האינסטלציה, יש משאית קטנה, הנקראת ביובית. לביובית שי שני מכלים, האחד מרוקן באמצעות צינור שאיבה גדול, את תוכן הביוב והמכל השני מסניק מים בלחץ רב לצנרת הביוב, בכדי לפתוח את הצנרת לנקותה ולוודא, כי אין בה עוד שאריות של פסולת. ישנן ביוביות ששואבות מים כתוצאה מהצפה, במרתפים, וחניונים ואפילו בפיר של מעליות כאשר ישנה חדירת מי תהום לפיר המעלית. ביובית זו, הינה נמוכה יותר ומגיעה במיוחד למקומות הנמוכים.
ישנן חברות  אינסטלציה, העובדות באופן קבוע עם מפעלים, מסעדו, בתי מלון ומוסדות שונים כגון, בתי חולים ששם יש לרוקן על בסיס חודשי ודו חודשי, את מערכת הביוב, בגלל שמנים חדרו כתוצאה משימוש רב במערכת , עבודה עם שמנים ובישול, כמו מסעדות, בתי חולים ובתי מלון וכן, המפעלים שעובדים עם חומרים שמנוניים שיש לנקות מהמערכת.
 
 

פתיחת סתימות עם המקצוענים- בר צבי ביובית

לא כל אינסטלטור, יש לו את הכלים הדרושים, עבור פתיחת סתימות. יש למצוא חברות אינסטלציה שמחזיקות בביובית ומכשירים משוכללים, כגון מצלמה מיוחדת, החודרת למערכת הביוב ומראה תמונה ברורה, ע"י מחשב של אחד מאנשי הצוות שרואה בבירור מה הנזק במערכת הביוב. אחת מהחברות המובילות בתחום פתיחת סתימות הינה חברת בר צבי ביובית, הפועלת מזה כשלושה עשורים. החברה מתמחה בתחזוקה שוטפת של  מערכות ביוב ובורות ספיגה במפעלים, מוסדות, מסעדות, בנייני מגורים ובתים פרטיים. החברה, מעניקה שירות מירושלים ועד הרצליה. שירותי החברה כוללים אף צילום צנרת, בדיקת מז"ח {מניעה של זרימה חוזרת} הקמת מערכת ביוב חדשה, שיקום ביוב ללא חפירה, טיהור וחיטוי מאגרי מים ועוד.

קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק