משאית ביובית - בר צבי


ביובית, הינה משאית כה חיונית לאינסטלטורים. היא מסייעת בפתיחת סתימות ביוב, הן בבתים הפרטיים והן בשאיבת בורות שומן של מפעלים ובתי עסק העובדים עם חומרים כימיים.  גם קבלני משנה העוסקים במערכת האינסטלציה שעובדים מול עיריות ומועצות משתמשים כל העת עם גדלים שונים של משאית ביובית, כך שיוכלו להגיע לכל מיני מקומות, אם על הקרקע או עם במקומות נמוכים, כגון מרתפים או מקלטים וכן, חניונים שבהם ישנה הצפה בימי החורף. גם בתי מלון גדולים משתמשים עם אינסטלטורים, בכדי לרוקן על בסיס קבוע את בורות הביוב.  במקומות ישנים, בהם ישנם בורות ספיגה, ביוביות מגיעות באופן קבוע, בכדי לשאוב את הפסולת ולמנוע ממנה לחלחל לאדמה.
לבתי עסק רבים בתחום המזון, יש בורות ספיגה והם נעזרים כבדרך קבע עם משאית ביובית, בכדי שלא תהיינה סתימות ובעיות במערכת הביוב שעשויים לגרום לעסק לא לעבוד, מה שיגרום להפסד כספי רב לבעלי העסקים השונים, העושים שימוש עדיין עם בורות הספיגה. בורות שומן, הם אלה המפרידים בין שומנים לבין מים. הם נוטים להיסתם בתכיפות גבוהה והדבר היחידי שעשוי לסייע לרוקן את הפסולת, יהיה משאית מסוג ביובית שיש לה עוצמה גבוהה מאוד של שאיבה.


סתימה משורשים בביוב?

 מקרים רבים שעשויים לגרום לסתימות בביוב, נעוצות בגלל שורשי הביוב שמוצאים קרקע דשנה ולחה לצמיחה חזקה יותר של שורשים. משאית ביובית באמצעות הכוח העז של שאיבתה, תשאב את השורשים באמצעות לחץ. יש לציין, כי שורשים עשויים לגרום לנזק רב לצנרת הביוב, כגון סדקים בצנרת ואפילו לקריסה המוחלטת של מערכת הביוב. פעולה שנייה שמבצעת הביובית הינה זרימה חזקה של לחץ מים על המערכת, מה שעשוי לשחרר לכלוך ולנקות את צנרת הביוב. יש כאלה שמזמינים אחת לשנה,  ביובית, כך שהם מונעים מעצמם סתימה מיותרת והוצאות רבות יותר. גם בניינים ישנים וגם חדשים שיש בהם סתימה בביוב, עשויים להיעזר בביובית. שאיבת מים מהצפה היא פעולה נחוצה, במיוחד בימי החורף הגשומים.
לרוב לחברות אינסטלציה יש את כל סוגי הביוביות והן מסתייעות עם אנשי צוות שכל צוות נוסע עם ביובית לחילוץ וסיוע של לקוחות מבעיות כגון סתימות בביוב.,

 

רק אינסטלטורים נחשבים- מחזיקים במשאית מסוג ביובית

יש לציין כי משאית ביובית הינו כלי חשוב מעין כמוהו שכל אינסטלטור שמחשיב את עצמו מחזיק בו. מדובר על כלי עבודה יקר שמשרת המון את האינסטלטורים, במתן פתרונות יעילים לסתימות במערכת הביוב. אם בזמנו עבדו שעות לניקוי הביוב, היום אין צורך בעבודה ידנית וקשה שמאוד לא נעימה. באמצעות ביובית, ניתן לפתור גם במהירות וגם ביעילות לפתור הרבה בעיות באינסטלציה. כל בית או עסק, עשוי למצוא עצמו מתפקד בשנית לאחר הסיוע הרב של הביובית. במשאיות חיוניות אלה, מחזיקים גם קבלני ביוב, גם אינסטלטורים וחברות אינסטלציה רבות.
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק