טיהור מאגרי מים - צבי בר

טיהור מאגרי מים – למים צלולים כל הזמן


מאגרי מים הם דבר נהדר: בריכות טיפוליות המאפשרות לאנשים לבצע פיזיותרפיה במים וכך להתגבר על פציעות, בריכות פרטיות בהם אנשים נרגעים ונהנים ומעבירים בהם את ימי השבת או החופשים, וגם בריכות עירוניות, המאפשרות לציבור להתעמל ולשמור על כושר. עם כמה שנהנים ממאגרים אלו – התחזוקה שלהם לא פשוטה. כדי שההנאה תהיה מושלמת, על המים להיות נקיים כל הזמן, אחרת אנו מסתכנים במחלות שיועברו מאדם לרעהו, מה שיהפוך את ההנאה הזו לסיוט. ביצוע טיהור מאגרי מים אינו פעילות שכל אחד יכול לבצע, וודאי שירות שלא כל אחד יכול לתת. אחרי טיהור מסוג זה – על הבריכה להיות נקיה באמת, כל שיתאפשר לשוחים בה להשתכשך במים ללא כל חשש ממחלות וזיהומים – וזה דבר שלא כל אחד יכול להציע, רק אנשי מקצוע טובים.
 

גם לבתי מלון, גם לוועדי בתים

לא משנה כיצד אתם בעלים של מאגר מים כלשהו – אתם כנראה צריכים מישהו שיגיע וידאג לכך שהוא יהיה נקי. מאגר מים לא מטוהר עלול למשוך אליו זבובים ושאר מזיקים, בדיוק כמו שלולית הנוצרת במהלך יום חורף גשום, ובמשך זמן מה לא מתייבשת. בין אם אתם מחזיקים בריכה כי אתם מנהלים קאנטרי אליו מגיעים אנשים לנפוש, ובין אם אתם מתגוררים בבניין המחזיק בריכה פרטית, לא תוכלו להרשות לעצמכם להשאיר את מאגר המים שלכם ללא טיפול. תחזוק של מקום מסוג זה אינו פעולה פשוטה, ולא ניתן לעשות אותו לבד, לא משנה כמה תנסו וכמה תשקיעו. בסופו של דבר צריך לתחזק את חדר המכונות ומיכל האיזון של מאגר המים ולתפעל את מערכת חיטוי המים הפועלת בשוטף טיהור מאגרי מים כולל בתוכו גם אספקת כימיקלים, שהרי שמירה על מאגר מים תקין מצריכה גם חומרים שונים, ואדם פרטי לבד יתקשה לבצע את כל הדברים יחד, וגם לדאוג שהחומרים הנכונים והמתאימים יגיעו למים בהם משתמשים.

בריכות כוללות בתוכן גם מסננים, וחובה על המחזיק בהן לדאוג לכך שהן ינוקו ובמידה הצורך גם יתוקנו או יוחלפו. מי שמחזיק בריכה סביר להניח שמחזיק גם תשתית מתאימה, שהרי ללא צנרת תואמת אין אפשרות לתפעל אותה. גם הצנרת הזו, מורכבת ומסובכת, זקוקה לתפעול וטיהור. לעיתים במערכת כזו נוצרות דליפות ונזילות, ויש לאתר אותן בזמן, לתקן ולמנוע אותן בעתיד. כל הדברים הללו הם חלקים של טיהור מאגרי מים, שאף מאגר מים לא שלם בלעדיהם, ולא ניתן לפתוח אותו לשירות המשתמשים בלעדיו. אין ספק, להחזיק מאגרי מים זה עסק לא פשוט ולעיתים – גם דיי מסובך, ולשם כך צריך להזמין אנשי מקצוע מתאימים, את המקצועיים ביותר.

 

דברים שאפשר לעשות לבד

אין ספק שחלק מהדברים אתם יכולים לעשות לבד. ומעבר לכך – אפילו עדיף ורצוי שתעשו. אל תשכחו לדאוג לניקיון קרקעית הבריכה והמסננים בחדר המכונות. ניקיון קבוע יהפוך את הכלור בו משתמשים בבריכה לאפקטיבי הרבה יותר ויעודד תהליכי חמצון חוזר. כמו כן שימרו על ניקיון המים והפילטרים. הדבר יחסוך בעלויות האחזקה. אלו למעשה הפעילויות הפשוטות והיומיומיות שבהחלט נמצאות בשליטתכם. מעבר לכך, עבור טיהור מאגרי מים הזמינו אנשי מקצוע היודעים ומבינים מה הם עושים. חברת בר צבי – ביובית מציעה לכך שירות עבור בריכות משלל הסוגים, ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר בבריכה ציבורית, ספא, בריכה עירונית או בתי מלון – תזכו לשירות המקצועי ביותר, הנעשה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה,  הקיימים בתחום האינסטלציה כבר דור שני, אשר ישאירו את מאגר המים שלכם נקי, עבור השחייה הבאה.
  
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק