ביובית שאלות ותשובות

1. מה זה ביובית ומתי נהייה זקוקים לזה?
  • ביובית היא סוג של משאית גדולה אשר עוזרת לנו בתהליך של פתיחת סתימות במערכת הביוב. היא נחוצה בבתים פרטיים, בבנייני דירות, בתהליך של שאיבת בורות שומן במפעלים, חניונים ובתי עסק שונים אשר עובדים עם כמות גדולה של חומרים כימיים. בנוסף, בביובית עושים שימוש גם קבלני משנה העוסקים במערכות אינסטלציה ועובדים מול עיריות ומועצות. המטרה העיקרית של משאית הביובית הינה לשאוב את הפסולת, לרוקן את בורות הביוב ולמנוע מהפסולת מחלחלק אל האדמה.
 

2. מהם היתרונות של תחזוקה קבועה באמצעות ביובית?ֿ

  • שימוש על בסיס קבוע בביובית מסייע למנוע סתימו תוסוגים שונים של בעיות במערכת הביוב שחוסך לנו המון זמן וכסף בטווח הארוך. בנוסף, לביובית יש עוצמת שאיבה גדולה מאוד ולכן תהליך השאיבה מתבצע תוך קצר יחסית. 
3. אילו מצבים דורשים תחזוקה קבועה על ידי שימוש בביובית?
  • כל מפעל או בית עסק שיש לו בורות ספיגה או בורות שומן שתפקידם להפריד בין המים לבין השומנים נוטים להיסתם ממש מהר. בנוסף, פעמים רבות מערכת הביוב נסתמת כתוצאה משורשים של עצים שכן בורות הביוב מהווים קרקע נוחה ופורייה לצמיחה. במצבים כאלה עושים שימוש בלחץ גדול ושואבים את השורשים. מומלץ גם לעשות שימוש בביובית לתחזוקה שוטפת של מערכות ביוב על ידי שחרור לחץ גדול של מים שלמעשה מנקה את כל מערכת הביוב ומונע בעיות בעתיד.
4. מדוע כדאי להזמין את שירותי הביובית של בר צבי?
  • חברת צבי ביובית קיימת למעלה מ-25 שנה ולה רשימת לקוחות קבועים כאשר בכל שבוע מצטרפים לרשימה לקוחות חדשים. חברת צבי ביובית מבצעת את כל סוגי עבודות האינסטלציה, המים והביוב כאשר היא שמה דגש על הציוד החדשני, הטוב והמתקדם ביותר בתחום, צוות מקצועי שעובר הכשרות כל הזמן, נהלי בטיחות ושירות מהמעלה הראשונה.
5. איך מזהים את הבעיה בחברת צבי ביובית?
  • כאמור, לחברת צבי ביובית יש את המכשור הכי חדיש והכי מתקדם בתחום האינסטלציה ומערכות ביוב. ברגע שגיליתם כי יש בעיה כזו או אחרת כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עימנו קשר דרך הטלפון או דרך האתר. המכשור שלנו בנוי לא רק ממשאית ביובית מתקדמת אלא גם ממצלמות רובוטיות אשר חודרות לתוך מערכת הביוב, מחוברות למחשב נייד ומאפשרות לאנשי הצוות של החברה לזהות את הבעיה מקרוב. ברגע שעלינו על מקור הסתימה או הבעיה, קל לפתור אותה במהירות וביעילות. 
6. אילו שירותים פרט לפתיחת סתימות ותחזוקה של מערכות ביוב בשוטף, חברת צבי ביובית מבצעת לקהל לקוחותיה?
  • צילום צנרות, התקנה של דודי שמש וגילוי נזילות הם חלק מהשירותים אותם מספקת החברה ללקוחותיה בשוטף.
7. לאן ניתן לצלצל אם גילינו בעיה במערכת הביוב שלנו?
  • ניתן ליצור עימנו קשר בכל זמן פרט לשבת בסלולארי: 054-41-55-906 או בטלפון נייח - 02-650-7030. בנוסף ניתן להיות מחוברים אלינו גם ברשתות החברתיות גוגל פלוס, פייסבוק, יוטיוב וליצור קשר דרך אפליקציית האווטצאפ.
8. תוך כמה זמן מרגע הקריאה אתם מגיעים?
  • אנו משתדלים להגיע תוך זמן קצר מרגע הקריאה. לעתים נצליח להגיע גם תוך 30 דקות ולעתים עד שעה.
 
 
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק