ביובית מחירון - בר צבי

פתיחת סתימה - 590 ש״ח
פתיחת סתימה במרזב- 560ש"ח
פתיחת סתימה במערכות ניקוז- 570 ש"ח
שאיבת בור ספיגה- 670 ש״ח
שאיבת מפריד שומנים- 680 ש״ח
שטיפת קווי ביוב - 670 ש״ח
שאיבת בור שומן- 670 ש"ח
ביובית נמוכה לחניונים, לפתיחת סתימות ולשאיבת בורות שומן- 1370 ש״ח

 

ביובית אמינה למגזר בפרטי והעסקי - בר צבי ביובית

תוכלו למצוא מכלול בעיות וסיבות לסתימה במערכת הביוב, כך שרק חברה אמינה ומקצועית, העוסקת כבר שנים בתחום, תהיה יעילה לפתרון ואיתור בעיות בתחום זה. בהרבה מקרים, הרגל ושימוש לא נכון, עשוי לגרום לתקלות רבות, כגון סתימה בגלל השלכת פסולת שאינה שייכת  למערכת. בהרבה בנייני מגורים, ניתן למצוא תקלות חוזרות במערכת הביוב בשל שימוש לקוי של דיירי הבניין, הגורם לסתימה במערכת הביוב המרכזית. יש להישמע להוראות של צוות בר צבי ביובית, לאחר התיקון כך שתמנעו מעצמכם הוצאות מיותרות.
למי שאינו מכיר, הביובית הינה משאית שנושאת שני מכלים, האחד מיועד לשאיבה והשני לשטיפה באמצעות זרם חזק מאוד של מים , אשר שוטף את מערכת הביוב והצנרת הנמצאת בה מחלקיקים מיותרים כך שהזרימה בביוב תהיה חלקה וללא תקלות.

 

הזמנת שירותי ביובית – קריטריונים

בכדי להצליח בבחירה של חברה המעניקה שירותי ביובית, ראית יש לברר עליה פרטים, כגון כמה זמן היא קיימת בשוק, האם היא מהאזור שלכם, באיזה ציוד היא משתמשת ואם יש לה רישיון של קבלן אינסטלציה. הזמן הוא קריטי בהרבה מקרים, כגון הצפה ולכן, הגעה של חברת אינסטלציה שיש לה ביובית היא קריטית בהרבה מקרים. ישנם טיפים נוספים בבחירה נכונה של חברה המעניקה שירותי ביובית, כגון ביובית העובדת 24 שעות ביממה, היות ולעולם אין לדעת באיזו שעה של היום או הלילה תקרה לכם תקלה חמורה כגון הצפת הביוב.
חברת בר צבי ביובית, עובדת 24 שעות ביממה, עם צוות מיומן וציוד משוכלל, הכולל את כל גדלי הביובית, מסורים מיוחדים לחיתוך שורשים בביוב וכן כלי עבודה משוכללים נוספים, כגון מצלמות החודרות למערת הביוב לאיתור מקור התקלה, אם למשל מדובר בצינור ביוב סדוק, שורשים וכן הלאה. התקלות במערכות הביוב, נגרמות בגלל סיבות ידועות נוספות, כגון: מערכות ביוב ישנות, מערכות ביוב שלא הותקנו כראוי בגלל קבלן שהיה מעוניין לחסוך בעלויות הבנייה וכדומה.

 

מערכות ביוב בתפקוד לקוי בגלל תשתיות ישנות

ישנן מערכות ביוב שאינן מתפקדות כראוי בגלל תשתית ישנה, חברת בר צבי ביובית, כשאר מגיעה לבדוק תקלו בבנייני גורים, בתים פרטיים, מפעלים ומוסדות בודקת לעומק את מערכת הביוב ואם מדובר על תשתית הקיימת מעל ל-20 שנה, ההמלצה של בעל החברה היא החלפת התשתית בחדשה. מדובר בהוצאה לא קטנה, אך בטוח הרחוק, אנשים בים חוסכים כסף רב ועוגמת נפש ממערכת שאינה מתפקדת כראוי וגורמת לבעיות רבות בתפקוד היום יומי וכן הוצאות כספיות גדולות בתיקונים תכופים.
תוכלו לקבל עוד שלוש חוות דעת, בטרם תחליטו על החלפת התשתית ומערכת הביוב בכלל, כשאר התשובה תהיה זהה, תוכלו כבר לבקש כמה הצעות מחיר ולהחליט על פי הניסיון של החברות השונות העוסקות באינסטלציה, כגון קבלני ביוב ותשתית באיזו מהן לבחור.


חייגו כעת

 בר צבי ביובית- תיקון מקצועי של מערכת הביוב

בישראל ישנן הרב חברות אינסטלציה, המתמחות בשאיבת ביוב ותיקו של כל בעיות האינסטלציה, היות וישנן מערכות ביוב ישנות שיש לתחזק וכן מפעלים רבים מוסדות כגון בתי חולים, בתי אבות ועוד, הזקוקים לתחזוקה שוטפת וקבועה של מערכות הביוב. אחת החברות המוכרות שקיימת כבר מעל ל-30 שנה, היא חברת בר צבי ביובית. החברה עוסקת בכל בעיות האינסטלציה בכל המגזרים, פועלת עם צוותים מיומנים המגיעים לרוב אזורי הארץ. האמינות והעמידה בזמנים הינה מילת המפתח של החברה שזוקפת לזכותה, אלפי לקוחות מרוצים כבר כמה עשרות שנים. החברה עובדת 24 שעות שישה ימים בשבוע, למעט שבת וחג.
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק