ביובית במעלה אדומים - בר צבי

לא לכל האינסטלטורים יש את הציוד המשוכלל שיוכל לפתור בעיות מורכבות כגון הצפה שנגרמת כתוצאה מסתימת מערכת הביוב.

 

בר צבי שירותי ביובית במעלה אדומים 

אינסטלטור רציני ומקצועי, יחזיק בכל הציוד הדרוש הכולל גם משאיות מסוג ביובית, שתפקידן הוא לשאוב את הסתימה במכל אחד ובמכל השני צינור מיוחד עם לחץ גבוה של מים, שוטף את צנרת הביוב, על מנת לוודא, כי אין שאריות של לכלוך בצנרת. על מנת שהשירות יהיה יעיל, יש להזמין במקרי חירום, ביובית הנמצאת באזור מגורכם, כגון אם אתם מתגוררים במעלה אדומים, יש להזמין ביובית במעלה אדומים, אשר תגיע במהירות ומכירה את האזורים כמו ירושלים והסביבה.
הרבה חברות אינסטלציה או אינסטלטורים שיש להם משאיות בגדלים שונים מסוג ביובית, מתחזקים בנייני מגורים ועורכים בדיקות של מערכת הביוב, באופן קבוע. ברגע שבודקים את מערכת הביוב בכל שנה, מניעה של תקלות תתאפשר באמצעות בדיקה מקדימה ועקבית של מעכת הביוב באמצעות חברה אמינה שיש לה את הציוד והניסיון הדרוש לכך.

למה מיועדת הביובית?

ביובית הינה משאית בשני גדלים, אחת נמוכה ואחת גבוהה יותר. ביובית נמוכה, בנויה לירידה והגעה למקומות נמוכים, כגון מרתפים או חניונים. גם בבניינים משותפים במעליות, יכולה להיות הצפה של מי תהום החודרים לפיר המעלית בגלל מי הגשמים, במקרים אלה, יש להשבית את המעלית ולקרוא לחברת אינסטלציה שיש לה ביובית במעלה אדומים על מנת שתשאב את המים באמצעות הצינור המחובר למכל הביובית.
כל חברת אינסטלציה יודעת כי סתימות, במיוחד במערכות ביוב חדשות, נגרמות בגלל חוסר זהירות של האנשים, הזורקים דברים שאין להשליך לאסלה כגון נייר טואלט, תחבושות הגייניות, טמפונים, טיטולי נייר ועוד. לפעמים ישנה הזנחה במערכת הביוב ולכן בדיקה באמצעות   מצלמות מיוחדות שיש לחברות אינסטלציה מוכרות, תראה תמונת מצב ברורה של מערכת הביוב.

 

סתימת ביוב בבנייני מגורים- מי משלם?

כאשר ישנה סתימה בבנייני מגורים החובה על תשלום ביובית במעלה אדומים, חלה שווה בשווה בין כל הדיירים שכן, מדובר על מערכת משותפת של הביוב. וועדי הבתים מזהירים בפני סתימות ותחזוקה נכונה של המערכת. לביובית יש שימושים רבים ולכן חברת אינסטלציה רצינית כגון בר צבי ביובית, מחזיקה בכל הציוד הדרוש ובצוותי עבודה מיומנים אשר פותרים את כל בעיות האינסטלציה הקיימות.
ברגע שישנם ריחות לא נעימים, יש מיד לפנות לחברת ביובית במעלה אדומים על מנת שתפתור את בעיית הסתימה במהרה, היות ומי ביוב גורמים לסכנה תברואתית.

 

ביובית בשירות מפעלים מוסדות ציבוריים ובתי עסק שונים

חברות שיש להן ביוביות, מעניקות שירות על בסיס קבוע, על מנת שהמפעל, בתי המלון, בתי חולים, מסעדות ומבנים נוספים שיש בהם הרבה פעילות וסכנה של שמנים או מוצקים החודרים למערכת הביוב ויכולים להוביל לסתימה. מפעלים ומבנים מוסדיים או בתי עסק מסוג זה, יידרשו את השירות של ביובית על בסיס קבוע. עסק אינו יכול לתפקד, כאשר מערכת הביוב התקלקלה וזו הסיבה שיש להיות כל העת בבדיקה מתמדת ולרוקן את מערכת הביוב על בסיס קבוע.

ביובית במעלה אדומים בר צבי לשירותך

ביובית במעלה אדומים- רק אצל המומחים!

לא כל שירותי הביובית מכירים את אזור מעלה אדומים ולכן, כדאי כי תמצאו שירותי ביובית מקצועיים הנמצאים באזור מעלה אדומים. אחת מחברות האינסטלציה הידועות בירושלים והסביבה הינה בר צבי ביובית, הקיימים מזה דור שני בארץ. החברה הינה אמינה ומקצועית ומחזיקה בציוד המשוכלל ביותר. החברה מבצעת את כל עבודות האינסטלציה, הן במגזר הפרטי והן בעסקי והיא מבצעת עבודות כגון: צילום צנרת ופתרון בעיות במערכת האינסטלציה, טיהור וחיטוי מאגרי מים, הקמת מערכת ביוב חדשה, שיקום מערכת ביוב ללא צורך בחפירה ועוד. שירות ביובית, מגיעה מאזור ירושלים ועד אזור הרצליה. החברה מחזיקה בצוות מקצועי ומיומן והעבודה נעשית בדיוק, קפדנות וחברת בר צבי ביובית, מעניקה אחריות על כל העבודות שהיא מבצעת
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק