ביובית בחולון - בר צבי

ייתכן ועברתם פעם ברחוב וראיתם משאית גדולה, הנמצאת סמוך לפתח ביוב כלשהו. ייתכן אולי, שגם תהיתם מה בדיוק המשאית הזו עושה. מה שראיתם ברחוב היה למעשה משאית ביוב (או בשמה הנפוץ יותר- ביובית). הביובית היא משאית, אשר מיועדת לטפל בבעיות אינסטלציה בהיקף רחב- סתימות גדולות או ניקוי נרחב של קווי ביוב. ישנן ביוביות קטנות יותר, אשר מותאמות להיקפי ביוב קטנים או למקומות נמוכים (כמו מקלטים) וישנן ביוביות גדולות מאוד, אשר ערוכות לקלוט שפכים בהיקפים גדולים או לנקות קווי ביוב על ידי שימוש במים רבים. ביובית בחולון, למשל, תטפל בבעיות צנרת הנמצאות באזור חולון, אך ייתכן והיא תוזמן לביצוע עבודות שונות באזורים מרוחקים יותר, אם היא בעלת תכונות מיוחדות (כגון גודל או הספק עבודה).
 

הזמנת ביובית לשירותים נוספים

ביובית בחולון מספקת לנו שירותים נוספים, מעבר לפתיחת סתימות ושטיפת קווי ביוב. שירות אחד כזה הוא שאיבת בורות ספיגה- בורות אלו עדיין קיימים, באזורים שונים של הארץ ומצריכים שאיבה תקופתית על ידי ביובית, בשל הקיבולת המוגבלת שלהם. נוסף על כך, ניתן לשאוב עם הביובית גם בורות שומן- אלו הם בורות, שבהם מתבצעת הפרדה בין השומן לבין שאר השפכים המוזרמים לביוב. שומן זה מופרד טרם כניסתו לביוב, על מנת למנוע את הידבקותו והצטברותו על דפנות הצנרת. גם כאן, שאיבה תקופתית של בור השומן נדרשת, על מנת שיוכל להמשיך ולמלא את תפקידו החשוב לאורך זמן.

בר צבי ביובית בחולון

התאמת הביובית לצרכים שלנו

כאשר אנחנו מזמינים ביובית בחולון, חשוב לדעת איך לבצע את ההזמנה שלנו- כמו כל תקלת אינסטלציה, ככל שאנחנו יודעים לבצע הזמנה טובה יותר של בעל המקצוע, כך אנו מגדילים את הסיכוי שהבעיה תיפתר בפעם אחת ולא תצריך מאיתנו עלויות נוספות של זמן, כסף ותסכול. עקרון חשוב שיש לזכור בעת הזמנת ביובית הוא רישיון- לא כל אחד יכול לעסוק בפינוי שפכים, שכן מדובר בחומר בעל סיכון תברואתי. חברה אשר לא מצוידת באישור המתאים מהמשרד להגנת הסביבה, לא יכולה להעניק שירותי ביובית. נוסף על כך, חשוב לבדוק את זמינות השירות של החברה- אם הביוב עולה על גדותיו בשישי בלילה, חברה אשר לא עובדת בשבת לא תוכל לעזור לכם.

עלות הזמנת השירות

נקודת המוצא היא, שהזמנת ביובית בחולון עומדת על כמה מאות שקלים. זוהי עלות לא גבוהה, אך יכולים להתווסף אליה סכומים נוספים, בהתאם לאופי הבעיה (למשל, הזמנת שירותי ביובית בשעות לא שגרתיות או לצורך טיפול בהצפה מאוד גדולה). נצלו לטובתכם את התחרות הקיימת בשוק ובחרו בחברה אשר מציעה שירותים במחירים נוחים. אם אתם מזמינים את הביובית לצורך שטיפת קווי הביוב שלכם, תוכלו לחלק את העלות בין דייר הבניין, כך שתמורת מחיר לא גבוה, כל דייר יזכה לשקט נפשי, המתבסס על צנרת נקייה, אשר תעשה את עבודתה נאמנה לאורך זמן.
 

בר צבי ביובית- המומחים בשירותי ביובית

חברת בר צבי ביובית מספקת, מזה למעלה משני עשורים, שירותי ביובית מהירים ומתקדמים למגוון רחב של לקוחות. אנו מעניקים את השירותים שלנו במקומות רבים ברחבי ירושלים והשפלה, כך שתושבי האזורים הללו זוכים לרמת שירות גבוהה בכל הקשור לתחום האינסטלציה. כמובן, שיחד עם שירותי הביובית, אנו גם מעניקים שירותי אינסטלציה נוספים, כגון איתור וטיפול בנזילות, פתיחת סתימות ביתיות ועוד. את השירותים שלנו תוכלו לקבל בפריסת ימים ושעות נרחבת, כאשר היא כוללת את כל ימות החול משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב.
 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק