ביובית בבת ים - בר צבי


העיר בת ים היא אחת הערים הגדולות במטרופולין גוש דן. ככזאת, ניתן למצוא בה בניינים רבים, אשר נמצאים במצב תחזוקתי שונה- חלקם הם מבנים חדשים, שמצב הצנרת בהם הוא טוב יחסית, אך חלקם הם מבנים ישנים יותר, אשר הצנרת בהם היא במצב פחות טוב. מצב זה יכול להתרחש בגלל סתימות שנוצרו בצנרת במהלך הזמן, כתוצאה משימוש לקוי בצנרת, הזנחה או כניסת שורשי עצים אל תוך הצנרת. כך או אחרת, ישנו צורך לטפל בבעיות הצנרת הללו על ידי הזמנת ביובית בבת ים. הביובית מטפלת בבעיות הללו על ידי שאיבת הביוב וניקוי הצנרת, או מונעת אותן מראש, על ידי שטיפה תקופתית של קווי הביוב.
 

איך נדע האם להזמין ביובית?

כאשר הביוב עולה על גדותיו ברחוב שלכם, ברור כי אין ברירה, אלא להזמין ביובית בבת ים. עם זאת, לא כל סתימה מצריכה הזמנת ביובית, שעלותה היא לא מבוטלת ומשך עבודתה הוא ארוך למדי. במידה ואתם נתקלים בסתימה בכיור או באמבטיה שלכם, נסו תחילה לפתוח אותה בעצמכם, על ידי שימוש באביזרים ביתיים. אם דרך זו לא הצליחה, הזמינו אינסטלטור בירושלים אשר יפתח את הסתימה בביתכם. במידה והוא לא הצליח, סימן שהסתימה ממוקמת עמוק בצנרת הבניין ואז לא יהיה מנוס, אלא להזמין ביובית לבניין שלכם. חשוב להזמין את הביובית סמוך להופעת הבעיה, מאחר ובעיות שלא מקבלות מענה כעת, יוחמרו בהמשך ויהיה קשה יותר לטפל בהן.
 

כיצד פועלת הביובית?

כאשר ביובית בבת ים מגיעה לבניין כלשהו בבת ים, היא חונה סמוך למקור ההצפה או פתח הביוב ומתחילה בשאיבה של השפכים שעלו כלפי מעלה. השאיבה מתבצעת באמצעות משאבה רבת עוצמה, אשר מזרימה את השפכים אל תוך המיכל המיוחד, המותקן על גבה של משאית הביוב. לאחר מכן, צוות הביובית מאתר את מקור הסתימה ומטפל בה, כאשר הטיפול מתבצע בהתאם לאופי הסתימה- אם מדובר בסתימה שנגרמה עקב חדירת שורשים, הם מוצאים ממקומם בזהירות (על מנת לא לפגוע בצנרת) ומבצעים פעולות למניעת צמיחת שורשים חדשים. אם מדובר בסתימה שנגרמה עקב גוש שנקע בצנרת, הגוש נשאב והצנרת מנוקה באמצעות התזת מים רבים בלחץ חזק.

מי יכול להעניק שירותי ביובית?

אף על פי ששירותי ביוב קשורים לתחום האינסטלציה, לא כל אחד יכול להעניק לכם שירותי ביובית בבת ים. בדרך כלל, שירותי ביובית יוענקו לצרכנים במסגרת חברה מיוחדת, זוהי ההתמחות שלה ולא על ידי אינסטלטור פרטי. הסיבה היא, שהפעלת ביובית דורשת צוות עובדים, כאשר הצוות הזה ערוך להפעיל משאיות ביוב מסוגים שונים (קטנות או גדולות יותר). הדבר דומה להבדל בין חשמלאי, המטפל בבעיות חשמל הנמצאות בדירה פרטית או בבניין, לבין עובדים של חברת החשמל, אשר מסוגלים לטפל בבעיות בתחנות כוח אזוריות, שיוצרות בעיות באספקת החשמל לאזור נרחב יחסית.
 

שירותי ביובית בכל עת

חברת בר צבי ביובית הינה חברה העומדת בחזית שירותי האינסטלציה בכלל ושירותי הביובית בפרט. החברה העניקה עד היום שירותי אינסטלציה ללא פשרות למספר גדול מאוד של לקוחות מרוצים, אשר זכו למענה מהיר ומקצועי מצד אנשי הצוות של החברה. יחד עם שירותי ניקוי הצנרת ושאיבת הביוב, אנו מעניקים ללקוחותינו שירותים משלימים בתחום זה, כגון צילום צנרת או החלפתה, התקנת מז"חים, התקנת דודי שמש, טיפול בתקלות ביתיות ועוד. כמובן, שהמחירים שאנו גובים עבור השירותים שלנו הם מחירים נוחים, מה שהופך את חוויית השירות המוענק על ידינו לשירות נעים וכדאי עבור הצרכן.

 
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק