ביובית בבית שמש - בר צבי

ביובית בבית שמש רק אצל המומחים בר צבי

זוהי עובדה ידועה שבישראל, מערכות הביוב הן אינן בשיאן. יש מערכות ביוב שמתקלקלות מהר. ניתן למצוא בעיות כגון מחלות שנוצרות מהצפות של ביוב. ישנם מקרים בהם אינסטלטור אינו יכול לעזור ולכן, ישנן ביוביות באזורים שונים בארץ, כמו ביובית בבית שמש, אשר תפקידן לשאוב את תוכן הביוב ובאמצעות לחץ אוויר או מים, שוטפות את קווי הצנרת בביוב ומוודאות כי הם התנקו לחלוטין. כשאר ישנה בעיה חוזרת של קלקול במערכת, קרוב לוודאי, כי מדובר במערכת ביוב ישנה שיש להחליף לחדשה. מערכות ביוב ישנות עם מערכת ישנה עלולות להתבלות מהר יותר ולכן יש לבצע בדיקה מקיפה באמצעות צילום צנרת של מערכת הביוב, מה שיראה תמונה ברורה של מערכת הביוב.
מגבונים, טיטולים, תחבושות היגייניות וכל מה שאחינו קשור למערכת הביוב, הם אלה שגורמים לסתימות בביוב. כאשר אין מנוס ועברו מעל ל- 20 שנה על מנת שתהיו שקטים ולא תצטרכו להוציא סכומי כסך גדולים על שירות ביובית בבית שמש או בכל אזור אחר בארץ, יש להוציא סכום כספי פעם אחת, כך תהיו שקטים למשך שנים רבות ללא בעיות של סתימות במערכת הביוב תוך כמובן שמירה על כללי התחזוקה של הביוב למען יאריך ימים.

 

תנאים טופוגרפיים כמו מקומות גבוהים מחייבים פעולה חוזרת של ביובית בבית שמש

ישנם תנאים טופוגרפיים כגון צינור שהונח בצורה אופקית או בגלל תנאים אחרים כגון מקומות גבוהים ורכסים, במקרים אלה, יש לחזור על הפעולה של הביובית על מנת להיות בטוחים כי אין יותר סתימה במערכת הביוב. ברוב המקרים אין צורך בפעולה חוזרת של ביובית בבית שמש אלא אם כן ההתנהגות של האנשים כלפי המערכת הינה מוטעית כגון זריקה חוזרת של חפצים או מוצרים היגייניים שגורמים לסתימות גם אם מערכת הביוב היא חדשה יחסית.
כאשר יש ריח רע ממערכת הביוב, יש לעזוב את הבית עד לסיום הפעולה של הביובית, על מנת להוריד את הסיכון התברואתי הטמון בשהייה קרוב לזיהום המערכת וחיידקים שעלולים להביא מחלות זיהומיות לבני הבית או לדיירים בבניין המגורים.

בדקו אם הסתימה הינה סתימה שכונתית

לפעמים מדובר בסתימת ביוב שכונתית שמי שאחראי לתיקונה תהיה המועצה או העירייה. גם מקרה זה יש לבדוק באמצעות מחלקת התברואה של המועצה לפני שבכלל תחשבו על הזמנת שירות ביובית בבית שמש. יש צורך רב יותר בביובית, כאשר מדובר על בורות ספיגה ישנים. עדיין ישנן מערכות ביוב כאלה במבנים ישנים מאוד, המצריכים זהירות והתחשבות רבה יותר במערכת הביוב.
רוב חברות האינסטלציה המחזיקות בביובית ומערכות משוכללות נוספות, פותרים בעיות רבות ומגוונות בתחום האינסטלציה אם במגזר הפרטי ואם בעסקי.

 

ביובית ופתרון  בעיות אינסטלציה בבית שמש

לא כל חברת אינסטלציה מחזיקה במשאית ביובית בבית שמש, זו הסיבה שיש לפנות רק לחברות מומלצות כגון בר צבי ביובית המעניקה שירות בירושלים והסביבה הכולל גם את אזור בית שמש. חברת בר צבי ביובית, מעניקה את כל פתרונות האינסטלציה. לחברה יש וותק של 25 שנות ניסיון וותק והיא כבר דור שני של אינסטלטורים בארץ. ניתן למצוא את הציוד המשוכלל ביותר הכולל מצלמות למערכת ביוב ומצלמות תרמיות לזיהוי צנרת סדוקה של מערכת המים בתוך המבנים. חברת בר צבי ביובית, עוסקת אף בטיהור מים וחיטוי של מאגרי מים. ניתן למצוא שיקום ללא חפירה של מערכות ביוב, אחזקת מערכות ביוב של מוסדות, מפעלים ועוד. חברת בר צבי ביובית עובדת תחת רישיון של המשרד לאיכות הסביבה ומרוקנת את הפסולת ממערכות הביוב השונות רק באזורים המורשים.
  
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק