איתור נזילות - בר צבי ביובית

כמו שהטכנולוגיה מתקדמת בהרבה תחומים, אז גם בתחום האינסטלציה, ישנה התקדמות אדירה, כמו למשל ציוד מיוחד, עבור איתור נזילות. מדובר במצלמה תרמית המחוברת למחשב וחודרת באמצעות אינפרה אדום את הקירות ומגלה את מיקום הנזילה. ציוד משוכלל זה, גורם שלני הצדדים, להיות נשכרים, הראשון זה הלקוח, אשר חוסך לעצמו עבודה והוצאות מיותרות של שיפוץ, כמו שבירת קירות רבם, על מנת לחפש את הנזילה, העבודה מתנהלת בדיוק ומהירות.
 

איתור נזילות - היום בקלות ניתן לגלות


גם האינסטלטור עצמו, חוסך שעות עבודה וצוות רב יותר, באמצעות שימוש עם ציוד כמו מצלמות תרמיות.
ציוד זה, יעיל אך שונה במעט, כשאר מדובר באיתור צנרת סדוקה במערכת הביוב. ישנו רובוט מיוחד שחודר לתוך הביוב, המחובר אף הוא למחשב ומאתר סדקים בצינורות הסבוכים והגדולים של מערכת הביוב. חברה גדולה של אינסטלציה, מחזיקה בכל הציוד המשוכלל, על מנת להעניק פתרונות הולמים  ללקוחות השונים במגוון הבעיות בתחום האינסטלציה.

התאמת המצלמה לגודל הצינור

ישנן צינורות במגוון גדלים ויש להתאים את המצלמות בהתאם לקוטר הצינור. איתור נזילות בזמן, עשוי לגרום לנזקים חמורים יותר למבנה וכן להחמרת הנזק של מערכת האינסטלציה והמים. גם צנרת ישנה שלא הוחלפה, עשויה לגרום לסדק ונזילה של מים. הקדמת תרופה למכה, הינה הכרחית, היות ומה שתצטרכו לשלם על נזק גבוה יותר, יהיה הרבה יותר מאשר הזמנת אינסטלטור מומחה, אשר יבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה משוכללת.
 

מתי שי להזמין אינסטלטור שיאתר נזילה?

כאשר אתם רואים, שחשבונות המים שלכם גדולים בהרבה מהחודשים הקודמים, כאשר אתם מבחינים בטיח המתקלף מהקיר באזור מסוים, סימנים של עובש, זה הזמן להזמין אינסטלטור שיאתר עבורכם את הנזילה בצורה מקצועית, יעילה ומהירה. בהרבה מקרים, ייתכן ותתגלה יותר מאשר נזילה אחת, מה שיגרום לכם לתקן את הבעיה בזמן. במידה ויש לכם ביטוח מבנה או נכס, רוב הסיכויים שחברת הביטוח,  תשתתף בהוצאות של תיקון הדליפה והנזק שנגרם בעקבותיה.
קבלת דו"ח מפורט על מיקום הנזילה, מתאפשר באמצעות האינסטלטור שביצע את צילום הצנרת. כך תדעו במדויק, באיזה חלק של הבית ישנה נזילה.

 

הנזילה היא  אצלי או מהשכנים?

לעיתים, תופיע נזילה באזורים הסמוכים לחנוכייה" של הצנרת, אלה הם ריכוזים של צנרת שמספקת מים חמים וקרים לכל בית או דירה, או אפילו למערכת ההסקה הנמצאת בדירה ופועלת על מים. כאשר מדובר בבניין מגורים, בו קיימות מספר דירות, קשה יהי לדעת, אם הנזילה מגיעה מהדירה השכנה. יש לבצע בירור. הבדיקה הטובה ביותר, היא בדיקת איתור נזילות באמצעות בעל מקצוע מומחה בתחום האינסטלציה. במידה ויש לכם יחסים טובים עם השכנים, תוכלו להתחלק בהוצאות עימם, במידה והנזילה שהתגלתה היא מדירה הממוקמת בדיוק מעליכם, מה שבדרך כלל קורה.
   

צילום צנרת עם בר צבי ביובית

ישנן חברות רבות העוסקות בתחום האינסטלציה ויש לוודא, כי יש להן ציוד משוכלל, כגון מצלמות תרמיות, שיוכלו לזהות במדויק, את מיקום הנזילה. חברת בר צבי ביובית, הקיימת מזה 3 עשורים, מחזיקה בציוד המשוכלל ביותר, כמו מצלמות תרמיות, המחוברות למחשב. באמצעות הצוות המקצועי המועסק בחברה, תוכלו לגבור על הבעיה ולחזור לחיים תקינים, למנוע נזק למבנה כתוצאה מרטיבות וכן, לכלוך  משבירה של קירות מיותרים. חברת בר צבי ביובית, עוסקת התחומים רבים, הקשורים לאינסטלציה ומערכות ביוב כגון: פתיחת סתימות ביוב, איתור נזילות,  שירות למפעלים ומוסדות בתחום ריקון מערכות ביוב על בסיס קבוע, מז"ח, טיהור מאגרי מים,  הנחת תשתיות ותיקון תשתיות ביוב ללא חפירות מיותרות ונזק.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק