אינסטלטור ברחובות - בר צבי ביובית


יש לכם נזילה בכיור של המטבח? צריכים לפתוח סתימה באמבטיה? רוצים להפוך את המרתף שלכם ליחידת מגורים, הכוללת גם צנרת תקינה? עבור משימות אלו ומשימות נוספות, בעל המקצוע שעומד לרשותכם הוא האינסטלטור. האינסטלטור הוא בעל מומחיות בהיבטים שונים של מערכת האינסטלציה שלכם, הנוגעים הן לזרימת המים הנקיים אל תוך המבנה והן לפינוי המים המלוכלכים והשפכים אל מחוץ לבית או למשרד שלכם. בשל חשיבות שירותי האינסטלציה, ניתן למצוא היום אינסטלטורים בכל מקום בארץ, כך שאם אתם מתגוררים ברחובות, למשל, תוכלו להזמין אינסטלטור ברחובות, אשר ייתכן לבעיה שלכם מענה מיידי ומקצועי.
 

איך לבחור את האינסטלטור המתאים לכם?

עבור רבים מאיתנו, הזמנה של אינסטלטור ברחובות דומה להזמנה של חתול בשק- רמת הנסיון שלנו עם אינסטלטורים היא נמוכה מאוד או אפסית, כך שאנחנו לא יודעים למה לצפות, כאשר אנחנו מגיעים ליום שבו אנחנו צריכים להזמין אינסטלטור לבית שלנו. יתרה מכך, גם אותם סיפורים, על חאפרים שהגיעו לבתים של לקוחות שונים והסבו להם נזקים, לא תורמים לתחושת הבטחון שלנו. למרות זאת, אין צורך לחשוש מהזמנת אינסטלטור יותר מהזמנת חשמלאי, למשל, או כל בעל מקצוע אחר לבית שלנו. נוכל להגדיל את הסיכוי שלנו למציאת אינסטלטור מקצועי, שפועל במחירים סבירים, אם נשים לב לכמה נקודות פשוטות אך חשובות בהתנהלות שלנו מול אינסטלאטורים פוטנציאליים.

מה האינסטלטור יודע לעשות?

עבור מי שאיננו מומחה בתחום, כל עבודות האינסטלציה הן אותו הדבר, כי כולם נוגעות, בסופו של דבר, לאותו העניין. אף על פי כן, עולם האינסטלציה הוא רחב מספיק, על מנת שלא כל אינסטלטור יידע לבצע כל עבודה. ישנם שירותים בסיסיים, כמו החלפת ברז או פתיחת סתימה, שכל אינסטלטור יידע לבצע עבורכם. לעומת סאת, אם אתם זקוקים לבניית חדר אמבטיה חדש או לפתוח סתימה מורכבת בצנרת הבניין שלכם, כאן עניין המומחיות נכנס- בידקו שהאינסטלטור המוצע לכם אכן בעל נסיון וכלים לבצע את סוג העבודה הספציפית שאתם זקוקים. אם אתם מזמינים אינסטלטור ברחובות, שמגלה שאין לו את היכולת לעזור לכם, הדבר הזה לא נעים- עבורכם ועבור האינסטלטור.
 

בדיקה מקצועית  

כלל יסוד בבחירת אינסטלטור טוב הוא: אינסטלטור טוב לעולם לא יחליט על דרך הפעולה- וכתוצאה מכך, גם על מחיר העבודה- מבלי שהתבונן היטב במקור התקלה. גם תקלה פשוטה, כמו סתימה בכיור שלכם, יכולה להתרחש מיותר מסיבה אחת: היא יכולה להיות סתימה מקומית, שניתן לפתור באמצעות פירוק של של הצינור מתחת לכיור שלכם, אך היא יכולה להיות גם סימפטום לסתימה קשה יותר, בצנרת של הבניין שלכם. כל גורם כזה מצריך, כמובן, דרך פעולה שונה לגמרי. מי שמכריז על מחיר מדויק מבלי שראה במו עיניו את העניין המדובר, הוא כנראה חאפר, שמגיע יותר בשביל להשיג רווח קל ופחות על מנת לפתור לכם את הבעיה.
 

ראש שקט עם בר צבי ביובית

מערכת האינסטלציה ומערכת החשמל הן המערכות הבסיסיות והחשובות ביותר בכל מבנה, ללא קשר לייעודו. מתוך התפיסה הזו, כל אינסטלטור ברחובות שהחברה שלנו מציעה, הוא בעל רמת מקצועיות גבוהה, כאשר לעזרתו נמצאים כלים מתקדמים ודרך עבודה אדיבה ביחס ללקוחותיו. אנו מציעים ללקוחותינו רמת שירות גבוהה, בזכות שנות פעילות רבות (למעלה מעשרים וחמש שנים), אשר יצרו מאגר לקוחות גדול ומרוצה. בין אם אתם זקוקים לפתרון בעיה מיידית באמצע הלילה ובין אם אתם מתכננים פרויקט שיפוץ ארוך טווח, אנשי המקצוע של בר צבי ביובית עומדים לשירותכם.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק