אינסטלטורים - בר צבי ביובית


ישנם בעלי מקצוע, אשר נזדקק להם בשלב מסוים  כמו חשמלאים, שיפוצניקים וכמובן אינסטלטורים. בכל בית או דירה, תיתכן בעיית אינסטלציה, כגון נזילות, סתימה בביוב, פתיחת סתימות, בכיור או רטיבות שאין לנו מושג מהיכן היא מגיעה ועשויה להסב לנו נזק לנכס. גם בעלי עסקים רבים, נעזרים בשירותי אינסטלציה, בכדי לקיים אורח חיים תקין ועבודה שוטפת בבית העסק שלהם כמו: מפעלים, בתי מלון, מסעדות ועוד.
 

 

אינסטלטורים - כי יש מי שיעזור לכם בעת צרה

אמינות ומקצועיות הינן מילות המפתח, כאשר אתם תרים אחר אינסטלטורים שיהיו אמינים. חשוב, לא להיכנס ללחץ ולמצוא לפחות שלושה בעלי מקצוע, לקבל הצעת מחיר, לברר עליהם ורק אז, להחליט במי מהם לבחור. במידה ואתם גרים בבניין מגורים ויש בעיות של הצפות בביוב, וועד הבית ימצא את בעל המקצוע שיבדוק את מערכת הביוב, במקרה זה חברת אינסטלציה שיש לה ביובית, אשר יכולה לרוקן את הסתימה, לצלם את מערכת הביוב  ולשטוף את הצנרת בתום העבודה.

אינסטלטורים - בר צבי ביובית

מתי לקרוא לאינסטלטור?

זו גם שאלה טובה, היות וישנן סתימות פשוטות שניתן לפתוח בכיור, באמצעות מים רותחים, חומרים שפותחים סתימות, אך אם כל הפעולות האלה לא עזרו ועדיין המים תקועים בכיור, יש לקרוא לבעל מקצוע כמו אינסטלטור, כך שיפתור את הבעיה וישיב את החיים התקינים לבית. זה ידוע, כי קשה לתפקד, אם בעסק או אם בבית, כאשר ישנה סתימה או הצפה בביוב או במערכת המים. הנזק יכול להיות רב, אם לא תמהרו לפנות אל אינסטלטורים שיפתרו לכם את הבעיה. רכוש יכול להיהרס, קצר וסכנה, יכולים לקרות, במידה ולא תפסיקו את ההצפה בזמן.
אם יש לכם המלצות, לגבי אינסטלטורים כדאי כי תבדקו אותם, כי אין יותר טוב מאשר שביעות רצונם של אחרים שכבר ניסו את שירותם של אותם בעלי מקצוע מומלצים. חשוב תמיד, לקחת קבלה מהאינסטלטור או מחברת האינסטלציה שהזמנתם, מה שיקנה לכם אחריות על התיקון והחלפים, על פי המקובל.

 

סימנים שעל פיהם יש לקרוא לשירות של אינסטלטורים

ייתכן והכל עובד כתקנו, אך חשבונות המים בחודשים האחרונים, מראים כי יש צריכה גדולה הרבה יותר של מים שחורגת מצריכתכם הרגילה. זו בהחלט סיבה טובה, לקרוא לאינסטלטור. ישנן נזילות סמויות שלא ניתן לראות או לאתר, אלא רק באמצעות ציוד משוכלל של בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה כמו מצלמות תרמיות, אשר יכולות לאתר את הנזילה. יש לברר בכמה מקומות, מהי העלות של בדיקה כזאת והחלפת הצינור שדולף במערכת המים שנמצאת בקיר.
 

אינסטלטור רק אצל בר צבי ביובית

הטכנולוגיה בתחום השרברבות, הינה משוכללת מאוד, מה שמאתר במהירות את הבעיה ופותר אותה, מבלי להסב נזק רב לקירות, לגרום ללכלוך ולשיפוץ שיעלה אף הוא כסף. באמצעות הציוד המשוכלל והמתקדם, פותחים רק את המקום שממנו אותרה הנזילה.  חשוב לברר לגבי הציוד של השרברב שתחליטו כי הוא יתאים, בקשו הצעת מחיר ואז לאחר שביררתם כי זה המחיר המקובל ויש לכם המלצות על אותו בעל מקצוע, תוכלו לתקן את הבעיה במערכת האינסטלציה.
 
לייעוץ והכוונה בר צבי שירותי ביובית ואינסטלציה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק